x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Sally Hansen, 1950'li yıllarda kimyager olan kocasıyla birlikte tırnak bakımı için birçok ürünün öncülüğünü yapmaya başladı. Marka şuan hala tırnak bakımı, cilt bakımı ve daha fazla içeriğiyle kullanıcıları memnun etmeye devam etmektedir. Koleksiyonu gün geçtikçe genişleyen SallyHansen manikür ve pedikür konusunda çoğu insanın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürünler geliştirmektedir. Sadece tırnak bakımında değil aynı zamanda el, ayak ve vücut bakımında kullanıcılarının yüzünü güldüren marka etkili ürünleriyle göz önüne çıkmaktadır.

SallyHansen, güzellik konusunda piyasaya çıkardığı oje, oje kurutucu, oje temizleyici, cilt bakımı, yüz ve el kremi ve son yıllarda popülerliği gittikçe artan bacak spreyleri gibi birçok ürünü hayatımıza katarak yelpazesini genişletmektedir.

Sally Hansen Oje Ürünleri Özellikleri

Cilde zarar vermeyen ve besleyen SallyHansen Oje ürünleri kullanıcılarının beğenisini toplamaya devam etmektedir. Birbirinden farklı renk ve renk tonuna sahip marka, tırnakların daha parlak görünmesine ve daha canlı durmasına yardım eder.

Sally Hansen Oje Ürünleri

SallyHansen Salon Manicure Dry&Go Drops - 60 Saniyede Oje Kurutucu Damla: Ojeleri sürmekten daha zor olan bir şey varsa bu da kurutmaktır diyen kadınlar için tasarlanmış, 60 saniye içerisinde tamamen kuruluğa ulaştıran bu ürün içerisinde jojoba ve E vitamini bulunmaktadır. Tırnaklarınızı nemlendirip aynı anda olabilecek en kısa sürede ve en kolay şekilde kurutmanıza yardımcı olmaktadır.

SallyHansen Vitamin E Moisturizing Nail & Cuticle Oil - Tırnak Yağı 13:  Doğru bakım yapılmamış, nem dengesini kaybetmiş, gün içerisinde birçok zorluğa takılan tırnak çok kolay bir şekilde kırılır. Bu can sıkıcı duruma karşı geliştirilen SallyHansen bakım ürünleri Vitamin E Moisturizing Nail&Cuticle Oil formülünde bulundurduğu E vitamini sayesinde tırnaklarınızın nem seviyesini düzenler. İçerisinde ki doğal yağlarla tırnak etlerinize bakım yaparak daha uzun ve güçlü tırnaklara kavuşmanıza yardımcı olur.

SallyHansen Canlandırıcı Pedikür Suyu: Formülünde bulunan lavanta özüyle hoş bir kokuya sahip olan ürün, genellikle pedikür yaparken kullanılmaktadır. Güzellik merkezleri ve kuaförlerde yer alan bu ürün tırnakların yumuşamasına yardım eder. Temizleyici özelliği sayesinde kir kalıntılarının arınmasını sağlar. Canlı ve parlak bir görünüme kavuşturur.

Sally Hansen Oje

1 2 3 4
1 2 3 4
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.