x
Filtrele

Seçimleriniz

Kimin İçin?

Markalar

El ve Tırnak bakımında öncü olan Sally Hansen ürünleri nin Amerika’da üretimi sağlanmaktadır. Birbirinden farklı ve çeşitli renk tonlarına sahip Oje, Oje kurutucu, Takma tırnak ürünleri ve bunların dışında bacak bronzlaştırıcı, ayak bakım gibi birçok alanda kullanıcıların sorunlarına yönelik hizmet sunmaktadır.

Sally Hansen Ürünleri ’nin Özellikleri

Kadınların tırnak bakımına yardımcı olan Sally Hansen  , sağlıklı ve hoş görünen parmaklara sahip olmanızı sağlar. Tırnaklar aksesuar niteliğinde kadınların özellikle özen gösterdiği bölgedir. Bu nedenle el bakımı ihmal edilmemelidir. Bakımı ve güzelliği bir bütün olarak sunan marka, kullanıcıların her zaman daha alımlı görünmesine katkı sağlamaktadır. Sprey, Jel gibi ürünlerinin yanı sıra bacak bakım ürünleriyle güneş olmadan bronzlaşmak isteyen kişilerin yanındadır. Uzmanlar ve dermatologlar tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda dermokozmetik ürünler içerisinde Sally, kullananlar her 10 kadından 7’sinin tırnak sorunlarına iyi geldiği kanıtlanmıştır.

Sally Hansen Ürünleri

Hansen Airbrush Legs: Bacaklarda oluşan lekeler, cilt tonu eşitsizlikleri ya da sadece bronz görünmek için kullanabileceğiniz kusursuz ürün Sally Hansen markasına ait Airbrush Legs, sprey yapısıyla kadınlara mucizevi bir kolaylık sağlamaktadır. Bacaklarınızın güzel görünmesi ve içerisinde bulunan K vitaminiyle bacaklarınızı nemlendirmeyi amaçlamaktadır. Her ten rengine göre seçenekleriyle bu ürün mükemmel görünüme kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

SallyHansen Nail Shine Miracle: Parlak görünmeyen ojelerin canlı durmasına yardımcı olan bir üründür. Oje sürülmemiş tırnaklarında görünümünü etkiler. Daha canlı ve göz alıcı renk tonuna kavuşmanızı sağlar. Astar olarak kullanıma uygundur. Formülünde A, E, O vitaminleri barındırmaktadır. Kolay sürülebilmektedir. Seyahatlerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Masaj yaparak tırnaketlerine doğru bakım yapılabilir.

SallyHansen Perfect Manicure Kit: Gün içerisinde veya tatillerde yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ürünler, seyahat boyuyla kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Kutusunda törpü, tırnaketi itici, toplayıcı bulunmaktadır. Çanta şeklinde ki kutu içerisinde yer almaktadır. Temizleme ve şekillendirme uygulamalarında ölü derinin atılmasına yardım eder. Kullanıldıktan sonra alkol ile temizlenmesi bakteri üretiminin oluşmasını önler.

Canlandırıcı Pedikür Su: İçeriğinde bulunan bitkisel özler ve lavanta özüyle istenilen yumuşaklığa kavuşturur. Pedikür yaparken kullanılmaktadır. Güzellik merkezleri ve kuaförlerde yer alan üründür. Temizleyici özelliği sayesinde kir kalıntılarının arınmasını sağlar. Canlı ve parlak görünüme kavuşturur.

Sally Hansen

1 2 3 4
1 2 3 4
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.