sadsad x
asdasd

Rimmel London Ruj

4 ürün

  Rimmel London Ruj Serisi ile Kusursuz Dudaklara Kavuşun!

  Geçmişten günümüze kadar gelen ve hala popülerliğini kaybetmeyen ruj şüphesiz ki her kadının makyaj çantasının favorileri arasında yer alır. Ruj genel anlamıyla dudağı renklendirir ve belirgin görünmesini sağlar.

  Ruj tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri de rujun yapısıdır. Ruj sürdükten sonra dudakların kurumasına ve pürüzlü görünmesine sebep olabilir. Bu durumu önlemek için tercih ettiğiniz rujların yapısına özen göstererek seçebilirsiniz. O halde gelin birlikte mat, parlak ve likit gibi çeşitlere sahip olan dudaklarda kusursuz görünüm sağlayan Rimmel London rujlarını birlikte inceleyelim…

  Rimmel London Lasting Finish By Kate Matte Lipstick

  Kremsi dokuya ve kalıcı özelliğe sahip olan Lasting Finish ruj, dudaklarda pürüzsüz görünüm sağlar. Yüksek renk pigmentasyonu sayesinde dudaklarınızı belirginleştirmenize yardımcı olur. Siz de dudaklarınızda gün boyu kalıcı ruj tercih edenlerdenseniz bu ürün tam da size göre diyebiliriz.

  Rimmel London Provocalips Kiss Proof Lip Colour

  Çift taraflı uzun süre kalıcı rujdur.  Dudaklarınızda 16 saate kadar kalıcığını korurken nem ve parlaklık da sağlar. Rujun bir tarafında yüksek renk pigmentine sahip renk tonu diğer tarafında ise parlaklık sağlayan ve üst kat olarak kullanabileceğiniz şeffaf renk koruyucu bulunmaktadır.

  Son zamanların trendini yansıtan Rimmel London ruj çeşitleri kadife yumuşaklığı sayesinde dudaklarınızla bütünlük sağlıyor. Sizde dudak makyajınızı Rimmel London ruj çeşitleri ile tamamlamak istiyorsanız tüm ürünlere Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.