sadsad x
asdasd

Rimmel London Kaş Kalemi ve Kaş Farı

11 ürün

  Rimmel London Kaş Kalemi ve Far Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Kaş, yüzümüze anlam katan ve karşımızdaki kişiye ifademizi net bir şekilde ortaya çıkaran unsurların başında gelir. Aynı zamanda makyajı da tamamlayan önemli adımlardandır. Sizde kaşlarınızı belirginleştirmek ve yüzünüzdeki ifadeyi anlamlandırmak istiyorsanız Rimmel London kaş kalemi ve far çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Kaşlarınızda boşluklar varsa, ince yapıya ve düzensiz bir şekle sahipse kaş makyaj ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Kaş farı, kalemi ve maskarası kaşlarınızda var olan boşlukları doldurarak yüz ifadenizi belirginleştiren göz makyajı ürünlerindendir. Birbirinden farklı çeşitlere sahip olan Rimmel London kaş makyaj ürünlerini beraber inceleyelim…

  Rimmel London  Professional Eyebrow Brow Kaş Kalemi

  Kaşların yapısından kaynaklı boşlukları doldurmak için kullanılan temel makyaj malzemesidir. Özellikle kalem formlu kaş ürünleri kolay kullanımı sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir.

  Rimmel London Brow This Way Brow Styling Gel

  Kaş maskarası, besleyici içeriği kremsi jel formülü sayesinde kaşlarınızda ki boşlukları hafif doldurarak doğal bir görünüme kavuşmanızı sağlar.  Özel fırça yapısıyla da kaş kıllarınızı kavrar, gün boyu sabit kalmasına yardımcı olur ve pratik kullanım imkanı sunar.

  Rimmel London Brow This Way Kit

  Kaşların belirginleştirilmesinde sıkça kullanılan bir diğer yöntem kaş farı uygulamasıdır. Brow This Way, yüzde net bir ifade oluşturmak, kaşlarını ortaya çıkarmak isteyenlerin kullandığı makyaj malzemesidir. Bu ürün, kaş hatlarınızı belirler ve pudramsı yapısı sayesinde kaş köklerinize zarar vermez. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta seçtiğiniz kaş farının ten, saç ve kaş renginizle uyumlu olup olmadığıdır.

  Eğer sizde makyajınızda kaşlarınızı belirgin hale getirmek istiyorsanız tüm kaş makyaj çeşitlerini ve diğer tüm ürünleri Dermokozmetika’dan inceleyebilir, uygun fiyat kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile sahip olabilirsiniz!

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.