sadsad x
asdasd

Rimmel London Fondöten

7 ürün

  Rimmel London Fondöten Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Makyajın en temel adımlarından biri fondöten uygulamasıdır. Fondöten, ciltteki kusurları kapatan, renk eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olan ve cildin pürüzsüz görünmesini sağlayan makyaj malzemelerindendir. Her cilt tipi için ayrı olarak geliştirilmiş fondöten bulunmaktadır. Yağlı ciltler ince yapıda fondöten seçerken, kuru cilt tipine sahip kişiler ise nemlendirici özelliğe sahip fondöten tercih edebilirler. O halde gelin birlikte her cilt tipi için özel olarak geliştirilen Rimmel London fondöten çeşitlerine göz atalım…

  Rimmel London Lasting Finish Comfort Serum Fondöten

  Ciltteki kusurları gidermeye yardımcı olan fondöten doğal ve homojen bir şekilde cilde dağılır. Yüksek kapatıcılık sağlarken 25 saate kadar da kalıcı etkiye sahiptir. Makyaj uygulamasının pürüzsüz ve doğal görünmesini isteyenler için uzun saatler boyunca etkisini kaybetmeden gün içerisinde kalıcılığını koruyan Lasting Finish Comfort Serum fondöteni tercih edebilirsiniz. Üstelik her ten rengiyle uyumlu renk çeşitleri de mevcuttur.

  Rimmel London Match Perfection Fondöten

  Match Perfection fondöten, ağırlık yapmayan ve ışık emici formülü ile gün boyu ciltle bütünleşir.  Ciltteki renk eşitsizliklerini giderir ve gözenekleri azaltmaya yardımcı olur. Karma ciltlerin kullanımına uygun olan bu fondöten hafif ve orta kapatıcılık özelliği ile cilt kusurlarını kapatır.  Cildin aydınlık görünmesinin yanı sıra canlı ve parlak görünüm de kazandırır. Aynı zamanda nemlendirici içeriği ile cildi nemlendirir.

  Rimmel London Wake Me Up Skin Brightening Fondöten

  Wake Me Up Skin Brightening fondöten, ciltteki yorgunluk görünümü siler ve cildi canlandırır. İçeriğinde bulunan C vitamini ve parlak inciler içeren formülü ile cildi aydınlatır. Ciltteki kusurları kapatır ve cilde homojen bir şekilde dağılım sağlar. Uzun süre kalıcı özelliğe sahip olan fondöten, parlamayı kontrol altına alır. Eğer sizde cildinize bütünleşen ve aydınlık görünüm sağlayan fondöten arıyorsanız bu ürün tam da size göre diyebiliriz!

  Sizde ten makyajınız için özel olarak geliştirilmiş Rimmel London fondöten çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile sahip olabilirsiniz.

  Sizde ten makyajınız için özel olarak geliştirilmiş Rimmel London fondöten çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.