Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Real Techniques Yüz Fırçası

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

Real Techniques yüz fırçası çeşitleri ile makyajınıza profesyonel dokunuşlar sağlayın! Tüm fırça çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Fondöten, pudra, kapatıcı ve kontür makyaj uygulamasının en önemli adımlarındandır. Bu uygulamalar sayesinde makyajınızın pürüzsüz görünmesini sağlarsınız. Makyaj uygularken ürünler kadar fırça tercihinizde oldukça önemlidir. Bu anlamda Real Techniques yüz fırçası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu fırça çeşitleri yüzünüze uygulamak istediğiniz makyaj ürünlerinin homojen bir şekilde cilde dağılmasını sağlar. Fırça çeşitlerinden başlıcalarına bakacak olursak;

Real Techniques Setting Brush - Yüz Makyaj Fırçası

Yumuşak kıl yapısına sahip olan bu fırça kolay uygulanabilir özelliği ile makyajınızı profesyonel uygulama imkanı sunmaktadır. Yüzünü kontürleme, allık sürme, kapatıcı ve aydınlatıcı uygulama çok yönlü özelliğe sahiptir. Toz veya krem ürünlerin kullanılması için de oldukça idealdir.

Real Techniques Stippling Brush - Yüz Makyaj Fırçası

Krem ve likit ürünlerin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Fırça sık ve yumuşak kıl yapısına sahiptir. Bu sebeple kullandığınız ürünleri yüzünüze homojen bir şekilde uygulamanızı sağlar. Fırça yardımıyla fondöten, kapatıcı veya krem allıklarınızı profesyonel şekilde kullanabilirsiniz.

Fırça Temizliği Nasıl Yapılır?

Makyajın kusursuz görünmesine yardımcı olan makyaj fırçalarının temizliği oldukça önemlidir. Çünkü makyaj fırçasında yağ veya makyaj kalıntıları olabilir. Bu durumda bakteri oluşumuna sebep olur. Fırça temizliği yaparken fırçanızın aşağı doğru ve dik pozisyonda olması gerekir. Bunun nedeni ise temizleyici ürünün veya suyun fırçanın metal kısmına temas etmesini önlemektir. Fırçanızı temizledikten sonra kurutma aşamasında ise, fırça kılları aşağı doğru bakacak şekilde olmalı ve oda sıcaklığında kurutulmalıdır.

Sizde Real Techniques fırça çeşitleri ile makyajınızı profesyonel hale getirebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.