Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Real Techniques Fırça Setleri

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

 (1)

Kargo Bedava
1.320,00 TL
1.056,00 TL
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

Real Techniques Fırça Setleri Dermokozmetika’da

Pürüzsüz bir makyaj uygulamasında ürünler kadar makyaj fırçaları da oldukça önemlidir. Makyaj fırçaları makyajı tamamlamaya yardımcı olan unsurların başında gelir. Makyajı kusursuzlaştırır, ürünler cilde homojen bir şekilde dağıtılır ve makyajınız daha profesyonel hale gelir. Bu noktada makyaj uygulamasını daha pratik yapmanızı sağlayacak Real Techniques makyaj fırça setlerini tercih edebilirsiniz.

Real Techniques fırça seti, ten ve göz makyaj uygulamaları için özel olarak tasarlanan fırçalardan oluşmaktadır. Başlıca fırça çeşitlerine bakacak olursak;

Real Techniques Sculpting  Ten Makyajı Fırça Seti ve Organizer Fırça Kutusu

Ten makyajınızı kusursuz bir görünüme ulaştırmak için ihtiyacınız olan tüm fırça çeşitlerinin bulunduğu bir settir. Setin içerisinde 3 farklı fırça çeşidi mevcuttur. Fondöten, BB krem uygulamaları için, Real Techniques Sculpting Brush, aydınlatıcı kullanımında, Real Tecniques Fan Brush ve pudra, allık, kapatıcı gibi ürünleri homojen olarak dağıtabileceğiniz Real Techniques Setting Brush yüz makyaj fırçası bulunmaktadır.

Real Techniques Enhanced Eye Göz Makyajı Fırça Seti

Kusursuz bir göz makyajı uygulamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Setin içeriğindeki tüm fırçalar sentetik kıl yapısına sahiptir. Set içeriğinde, toz ve krem farları uygulamak, göz kapağınıza gölge vermek için kullanabileceğiniz fırça çeşitleri mevcuttur.

Real Techniques Flawless Base Ten Makyajı Fırçası

Bu fırça seti ten makyajınızı profesyonel olarak yapmak için tasarlanmıştır. İhtiyacınız olan ten makyaj fırçalarını bir arada bulabileceğiniz bir fırça setidir. Set içeriğinde Real Techniqiues Concealer Brush kapatıcı fırçası, dudak çizginizi belirginleştirmek için Real Techniqiues Detailer Brush detay fırçası, toz ürünleri eşit olarak dağıtmak için Real Techniqiues Buffing Brush pudra fırçası ve Real Techniqiues Square Foundation Brush  fondöten fırçası bulunmaktadır.

Fırça Nasıl Temizlenir?

Makyaj uygulama sıklığınıza göre fırçaları temizlemek gerekir. Fırçaları temizlerken dikkat edilmesi gereken nokta, fırçanın metal kısmına temizleyici ürün veya su gelmemesidir. Fırça temizleme işleminden sonra kurutma kısmında ise oda sıcaklığında olmalı ve fırçaların yönü aşağı doğru bakan pozisyonda olmalıdır.

Sizde makajınızı fırça setleri ile pratik hale getirmek istiyorsanız, tüm çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsin

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.