sadsad x
asdasd

Real Techniques Allık Fırçası

12 ürün

  Real Techniques Allık Fırça Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Makyajın etkileyici görünmesini sağlayan adımlardan biri allık uygulamasıdır. Allık, yüz hatlarınızı belirgin hale getirir ve yanaklarınızı renklendirir. Özellikle ten makyajında yüze canlılık katmak için sıklıkla tercih edilen makyaj ürünleri arasında yer almaktadır. Yüzünüze allık uygularken homojen bir şekilde dağıtmak için allık fırçası kullanmak doğru bir yöntem olacaktır. O halde yumuşak fırça yapısına sahip olan Real Techniques allık fırçası çeşitlerini birlikte inceleyelim.

  Real Techniques makyaj fırçaları sentetik kıl yapısına uygun olarak üretilmiştir. Özellikle allık uygulaması için tasarladığı fırça çeşitlerinden başlıcalarına bakacak olursak;

  • Real Techniques Kaşık Allık Fırçası
  • Real Techniques Brush Crush Allık Fırçası
  • Real Techniques Blush Brush Allık Fırçası

  Allık fırçanızı tercih ederken fırça kıllarının sık ve yumuşak yapıda olmasına özen gösterin. Bu fırça kılları sayesinde allığı yüzünüze eşit bir şekilde uygulayarak doğal görünüm elde etmiş olursunuz. Allığı tek bir yöne doğru sürmek yerine kontrollü bir şekilde uygulamak gerekir. Bu noktada Real Techniques kaşık allık fırçası oval yapısı sayesinde fırçayı kavramanızı ve elmacık kemiklerinize allığı hafifçe uygulamanızı sağlar.

  Allık Fırçası Nasıl Temizlenir?

  Sağlıklı ve güzel bir makyaj uygulaması için fırçaları düzenli olarak temizlemek gerekir. Allık fırçalarınızı temizleyici ürün veya su ile temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemden sonra fırçaları oda sıcaklığında ve aşağı doğru bakacak şekilde kurutmaya özen gösterin. Böylelikle allık fırçanızı daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

  Sizde allık uygulamanızı profesyonel olarak gerçekleştirmek istiyorsanız, Real Techniques fırça çeşitlerine ve diğer tüm ürünlere Dermokozmetika’dan inceleyebilir, uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.