sadsad x
asdasd

Phyto Serum

9 ürün

  Gücünü bitkilerden alan dev saç bakım markası Phyto, yıpranmış ve kırılmış saç uçları için geliştirilmiş serumlar sunmaktadır. Bitkisel keratin sayesinde yıpranan saç uçlarını onaran Phyto serumlar saçlarınızda gözle görülür bir değişim ve saç uçlarınızda yumuşaklık sağlamaktadır. Özel formülü sayesinde saç uçlarınızla beraber saç telinizin iç yapısı da beslenir, saçlarınız ipeksi ve parlak bir görünüme kavuşur. Aynı zamanda saçlarınız için ideal bir nem seviyesi sağlar.

  Phyto Serum

  Phyto laboratuvarları, saçlara yoğun bakım sağlayan saç bakım ürünleri üretirken, saç dökülmesi, cansızlık ve sönük saçlar gibi problemler söz konusu olduğunda kullanılmaktadır. Saç büyümesini hızlandıran ve saç kalitesini arttıran Phyto serum çeşitleri her saç tipine özel temin edilebiliyor.

  Serum, genelde silikon içeren ve saç bakımında doğru çözümler sunan bir maddedir.  Saç sorunlarının en kısa sürede düzelmesi için kullanılan serumlarda amaç, saçı ağırlaştırmadan bakım yapmaları ve bakımın kalıcı olmasıdır.

  Phyto serum çeşitleri, saç sorularına göre tercih edilerek doğru bir bakım sağlar. Saçlarımız, kimyasal maddelere maruz kalmasa bile sudaki kireçten, toz ve kirlerden olumsuz olarak etkilenmektedir. Saç serumları, saçı şekillendirmeden önce, banyo sonrası ve boya öncesi olmak üzere birçok farklı kullanım aşamalarıyla kullanılmaktadır.

  Saç serumu uygulamaları, sürekli olmayan ve saç bakımı için çok sık tercih edilen ürünlerdir. Saçların doğru biçimde bakımının yapılması için saç sorununa uygun serum çeşidini tercih etmeniz gerekmektedir.

  Saç serumları ve diğer saç bakım ürünü çeşitlerini tercih ederek saçlarınızın canlı ve sağlıklı görünmelerini sağlayabilirsiniz. Dökülme ya da yıpranmaları fark ettiğiniz anda saçlarınıza ihtiyacı olan bakım için başlangıç yapabilirsiniz.

  Uzun saçların da kısa saçlar kadar önemli olduğu saç bakımında, öncelikli olarak şampuan seçiminizi doğru yapmalısınız. Uygun bir şampuan sonrası, saç kremi ve saç maskesi gibi ürünleri de doğru seçmelisiniz.  Saç Bakımında Serum Nasıl Kullanılır?

  Saç bakımında serum kullanımı oldukça özen ister. Eğer saç serumu kullanımı sonrası saçlarınızda kuruma oluyorsa, kullandığınız markayı değiştirmeniz son derece önemlidir. Saç serumu kullanırken dikkat edilmesi gerekenler saç bakımınızın sorunsuz yaşanması için oldukça önemlidir.

  • Saç serumunu çok sık kullanmamalısınız, haftada en fazla 3 kere kullanılması gerekmektedir.
  • Saç serumu asla ıslak saçlara uygulanmamalıdır, serum nemli saça sürülmelidir.
  • Saç serumunu uyguladıktan sonra saça iyice yedirmelisiniz,
  • Saçınızı yıkmadan önce değil yıkadıktan sonra serumu sürmeniz gerekecektir.
  • Serumu kullanırken saçınıza iyice yedirdikten sonra, tarayarak yayın.

  Saç serumları, saça parlaklık ve canlılık vermektedir. Kuru ve hasar görmüş olan saçlar için uygun olan bakımı sağlayan serumlar, doğru kullanıldığında saç sorunlarının giderilmesini de kolaylaştırmaktadır.

  Phyto Serum Çeşitleri

  Phyto saç serumu kullananlar birçok farklı seçeneğin olduğunu görecektir. Saç serumları, farklı saç sorunlarının giderilmesi için tercih edilecek olan ürünlerdir. Kuru saçları olanların tercih edeceği bakım serumlarıyla ince telli saçların tercih edeceği serum çeşitleri farklı olacaktır. Bu yüzden doğru seçimlerin yapılması için saç probleminizi çözebilecek ürünler seçmeniz gerekecektir. Her zaman pahalı da olsa kaliteli bir saç serumu tercih etmeniz gerekecektir.

  Phytologist 15

  Serenoa, Çin takkesi, esansiyel yağlar ve Hint kantaron özü içeren, shiltake ile zenginleştirilmiş Phyto Phytologist 15 ile saç dökülmesi yaşayan kadın ve erkekler zengin bir bakım elde ediyor. 15 aktif içerikten oluşan formülüyle saç dökülmesini engelleyerek, yeni saç oluşumunu destekleyen saç serumu, saçlar yıkanıp havluyla nemi alındıktan sonra kullanılmalıdır. Saç bakımında kullanacağınız her bir serumu uygulama sonrası tamamen kullanarak bitirmeniz tavsiye edilmektedir. Saçlardaki dökülme %87 oranında durarak yeni saç oluşumunun desteklenmesi sağlanacaktır.

  Phyto Keratine Serum

  Saç uzatmak isteyen ama zayıf saçlar nedeniyle bir türlü bunu başaramayanlar, Phyto keratine serum kullanarak saçların onarılmasını sağlayabilir. Kırılan saç uçlarını onarmak ve saçları ipeksi yumuşaklığına kavuşturmak için tercih edilen serumlar, saçların ipeksi bir yumuşaklığa ulaşmasını sağlar. Dermatolojik açıdan sorunsuz kullanılan bu ürünler, bitki kökenli aminoasitler ve hyaluronik asitlerle zenginleştirilmiştir. Kadın ve erkeklerin kullanımına uygun olan serum, zayıf ve cansız saç telleri için güvenle tercih edilebilir.

  Phytocyane Ampül

  Kadınların dönemsel olarak yaşadığı saç dökülmeleri, saçların sağlıklı görünmelerini önler. Phytocyane serum ile daha dolgun ve hacimli saçlara sahip olabilirsiniz. Durulama gerektirmeyen ve nemli saça uygulandığında etkin bir sonuç alınmasını kolaylaştıran bu ürün, kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir. Saçın sağlıklı büyümesini destekler ve genç görünümü uzun süre koruyarak saçlara canlılık kazandıran ürün, gingko biloba ve kartopu çiçeği kabuğu ekstreleriyle zenginleştirilmiştir. Haftada 2 kez kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Phytodensia Serum

  İnce ve cansız saçlar için kullanıma uygun olan birçok ürün, saçların dolgunlaşmasını geçici olarak sağlar. Zengin bir içeriği olan Phytocyane serum ise bu etkinin kalıcı olması için saç köklerini uyararak, kalıcı bir etki yaratmak için çalışır. Saçlarınız için Vemonia bitkisi ve üzüm çekirdeği polifenollerinden üretilen ürün, akasya kollajeniyle zenginleştirilmiştir. Saçlarına hazim kazanmasını isteyen herkes ürünü güvenle kullanabilir.

  Phytolium 4 Serum

  Erkek tipi kronik saç dökülmelerinde kullanılan bakım ürünlerinden olan serum, 4 patent ve 4 etkili özelliğiyle saç dökülmesini önler, saç yaşam döngüsünü uzatır, sağlıklı saç büyümelerini teşvik eder ve saçlara hacim sağlayarak saç büyümesini destekler. Phytolium 4 serum kullananların %88’i saç dökülmesi sorunundan kurtulduklarını deneyimlemiştir. Birçok dermatolog tarafından tavsiye edilen bu ürünler, sağlıklı saçlar için en çok tercih edilen saç bakım kürlerindendir.

  Phyto Phytodensia Anti Aging Serum

  Tıpkı cildimiz gibi saçlarımız da zamanın etkilerinden olumsuz sonuç alabilir. Bu durumda saça ihtiyaç duyulan bakımın sağlanması için Phyto Phytodensia  serum kullanabilirsiniz. Saç sağlığı için tercih edilen birçok ürün grubu gibi serumlar da doğru uygulama yapıldığında saçların canlı ve genç görünmesini sağlayabilir. Nemli saçınıza haftada birkaç kere süreceğiniz serum, yeni saçların oluşturulma hızını artırarak, daha dolgun ve genç görünüm sağlamaktadır. Saç renginin de uzun süre beyazlamasını önleyen içeriklerle sağlıklı saçlara kavuşmak çok daha kolay oluyor.

  Boyalı Saçlarda Saç Serumu Kullanımı

  Boyalı saçlara sahip olanlar saç serumu kullanımı konusunda bilinçli olursa, boyanın yıpratıcı etkilerinden minimum ölçüde etkilenebilirler. Saçların sağlıklı uzaması ve kimyasalların olumsuz etkilerinden kurtulabilmek için yoğun nem ve onarıcı etki gösteren saç serumları tercih edilebilir. Özellikle saç renginde açıcı uygulayanlar ve sürekli saç boyayanlar için saç serumu çeşitleri Phyto markasının ürünlerinden yana tercih edilebilir.

  Saç serumu, saç kuruyken etki göstermez. Bu yüzden saç yıkandıktan sonra tarama öncesi havluyla neminin alınması sonrasında serum uygulanabilir. Saçınızın uzunluğuna göre bir ya da iki ampul kullanmanız gerekebilir. Yoğun bir hasar söz konusu değilse, saç serumunu aylık bakımda kullanabilirsiniz. Ayrıca saç serumu seçimi yaparken ucuz olan ürünü tercih etmek yerine daha kaliteli ürünleri seçmeniz gerekir. Aksi halde saçlarınız için ihtiyaç duyduğunuz bakımı sağlayamayabilirsiniz.

  Doğru bir bakım için önemli olan seçimi yaparken, saç boyama ve bakım alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Böylece doğru seçimleri yapabilirsiniz. Yaşınız ilerlediğinde ise hacim kazandıran ve dökülmeleri önleyen ürünleri kullanabilirsiniz.

  Phyto Saç Serumu Kullananlar

  Phyto saç serumu kullananlar özellikle erkek tipi saç dökülmeleri sorunu yaşayan kişilerin kullandığı Phytologist 15 serum çeşididir. Bu ürünün kullanılması saç dökülmelerini önlediği için özellikle genetik olarak kelliğe eğilimi olan erkekler tarafından sıkça kullanılır.

  Kadınlar için de hamilelik, stres, hormonal bozukluklar ya da mevsim değişiklikleri gibi durumlarda yaşanan saç dökülmeleri evrelerinde bu dökülmeleri durdurucu olan Phytocane kullanan kişilerin ürünlerden memnun kaldıkları bildirilmiştir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.