x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Filtrele

Seçimleriniz

Kimin İçin?

Markalar

Photosolba laboratuvarlarında üretilen Phyto Paris ürünleri, saç bakımı için mükemmel sonuçlar ortaya çıkartır. Saç bakımı üzerine formüle edilmiş ürünleri ile sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşturur.

İlk saç kremini piyasaya 1968 yılında süre Phyto Paris markası, 1969 yılında farklı çeşitlerde ürünleri ile piyasada yer etmeye başlamıştır. Esans yağları ile formüle edilmiş ürününü sunduktan sonra 1976 yılında saç bakımında yenilik getirerek güneş koruması sağlayan yardımcı spreyi ile günümüzde birçok kullanan tarafından tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır. Her kesime hitap etmeyi amaçlayan Phyto Paris markası müşteri odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Saç bakımında dikkat edilmesi gereken en önemli unsur saç bakımının nasıl yapıldığıdır. Evde yapılan maskelerinin yanı sıra saç bakım serumları ve kremleri saç bakımında etkilidir. Saçlar günlük hayatta birçok etmen tarafından hasar görmektedir. Bunlar arasında en popüler olanlar sırasıyla saç boyası ve saç ısıtıcılarıdır.

Saçlara en çok zarar veren etmen olarak bilenen saç boyası, doğal özlerle oluşturulmuş içeriği ile beraber, Phyto Color Bitkisel Saç Boyası sayesinde kullananlar tarafından en çok tercih edilen dermakozmetik ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Farklı renk çeşitlerine sahip olan Phyto Paris serisi beyazlamış saçları kapatmada büyük bir katkı sağlamaktadır. İçerisinde doğal bitkisel özlerin yanı sıra Resorsinol ve Paraben içermeyen saç boyalarıdır. Saç bakımında kendini gösteren marka şampuan ve serumları ile saçları dipten uca besler ve onarır.

Phyto Paris Şampuan, içerisinde yer alan bitkisel özlerin yardımıyla saç köklerini iyice temizler. Kuru ve çok yıpranmış saçlar için geliştirilmiş ürün onarıcı ve yapılandırıcı bir etkiye sahiptir. Saç rengini korumaya odaklı olan şampuanlar arasında yer alan Phyto Phytosquam Moisturizing şampuan hem kepek oluşumunu engeller hem de çok kuru saçlara sahip olan kişilerin saçlarını dipten uca nemlendirmesine yardımcı olur.

Kadınlar her ay güzellik merkezlerinde saç bakımlarını düzenli olarak yaptırmaktadır. Saç boyatma esnasında saçlar yıpranmaya başlar. içerisinde kimyasal bulunan saç boyaları, yerine saçları korumak adına doğal saç boyalarını kullanmak gerekmektedir. Böylece hem saç tellerini hem de saç derisini sağlıklı bir şekilde koruyabilirsiniz. Phyto Paris ürünleri bitkisel formüllerle hazırlanmış içerikleri ile Phyto phytogloss chocolate, Phyto phytocolor 7D, Phyto phytodensium şampuan saç bakımında en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Phyto Phytokeratine Extreme Mask, yıpranmış ve zayıflamış saç telleri için onarıcı bakım maskesidir. Saçı güçlendiren etkisi ile besler ve yumuşatır. Yeniden yapılandırma sağlayan Phyto Phytokeratine Extreme Mask, Sapote ve Omega 6 ve 9 içeriği ile saçın yağ yapısını yeniden şekillendirir.
Baobab yağı ile saç tellerini güçlendirir ve kırılmasına karşı onarım sağlar. Kremsi kıvamı ile saçları besler ve yumuşak bir dokunuş sağlar. Şampuandan sonra kullanılan bu ürün için beş dakikalık bir uygulama yeterlidir.

Phyto

1 2 3
1 2 3
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.