sadsad x
asdasd

Phyto

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
115 ürün

Saç bakımı için bitkisel bilimin gücünü kullanarak formüllerini geliştiren Phyto, klinik testler ve patent başvuruları ile ürünlerinin güvenilirliğini onaylamaktadır. Saçın sağlığını korumak, diplerde oluşan problemlere doğadan gelen bileşenlerle cevap vermek ve saçların doğal güzelliğini ortaya çıkarmak üzerine tasarlanan Phyto bakım ürünleri, her cilt tipine uygun şampuan, saç kremi ve serumlardan oluşmaktadır. Buna ek olarak parlak, hacimli ve dinamik görünen saçlar için ışıltılı renk paletiyle saç boyası seçenekleri de sunuyor. Saç sağlığını kökten başlatmak ve uzun süre devam ettirmek için bu doğal ürünleri tercih edebilirsiniz.

Phyto Ürünleri

Saç bakımında bitki ve hayvan dostu bir felsefe güden Phyto ürünleri, doğaya dost ambalaj ve içerikler, bitkilerden gelen bakım kürleriyle saç problemlerinin giderilmesinde yardımcı oluyor.

Patrick Ales tarafından yıllar evvel kurulan Phyto aslında otantik bir marka olarak ortaya çıktı. Saç bakımı ve saç güzelliği konusunda uluslararası bir üne sahip olan Phyto dünyaca ünlü yıldız Brigitte Bardot tarafından temsil edilen ikonik ürünlerini günümüzde de geliştirmiştir.

Ultra yıpranmış saçlardaki hacim kaybı ve saç incelmesi gibi sorunlara çözüm olmak için geliştirilen birçok ürün, daha kalın telli saçların çıkışını sağlamaktadır. Üstün içeriği ile saç onarımını maksimize eden Phyto ürünleri ile saçınızın ihtiyacı olan birçok bakım formülünü bir arada bulabilirsiniz.

Şampuandan saç serumuna, renk koruyucudan onarıcıya kadar birçok farklı formülü bulunan saç bakım ürünleri, özel bakım kürleriyle saçlarınızın mükemmel görünmesini sağlayacaktır. Ales Grup Paris laboratuvarlarında üretilen bitki kökenli ürünlerle kepeklenme ve diğer saç sorunlarının giderilmesi hedeflenmektedir.

Birçok farklı ihtiyacın karşılanması ve saç bakımının hizmetine sunulan bitkisel ürünlerin etkilerini en iyi şekilde görebilmek için Phyto yıllar süren araştırmalarıyla en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir.

1968 yılından itibaren 500 bitki özünü kullanarak üretilen Phyto ürünleriyle saç bakımının kusursuz biçimde yapılması hedeflenmişti. Günümüzde saç ekimi de dahil olmak üzere birçok saç sorununun çözümünde Phyto kullanılmaktadır.

Phyto Ürünleri ve Kullanım Şekilleri

Markanın birçok farklı saç sorununa özgü ürünleri bulunmaktadır. Ürünler düzenli kullanıma uygundur. Saçlar üzerindeki etkinin kalıcı olması için sürekli kullanım şarttır. Ürün serilerinin tamamlayıcı ürünleriyle birlikte kullanılması durumunda sonuç kısa sürede ortaya çıkacaktır. Phytologist ve phytokeratine gibi özel serilerin ürünleriyle saçların mükemmel görünüme ulaşması çok daha kolaydır. Kimyasal ürünler saça zarar verip yıpratırken, bitkisel içeriklerin bakım ve onarım sağladığını çok iyi bilen uzmanlar, farklı ihtiyaçlara özel tasarlanan formülleri bu markanın çatısında buluşturdu.

Phytologist 15

Saç dökülmesine karşı etkili olan saç serumu, bitkisel kök hücreleri ve formüller sayesinde saç onarımını hızlı biçimde sağlamaktadır. Gebelik, genetik sorunlar ya da diğer etkenler saç dökülmelerine neden olabilir. Bu durum ciddi saç kayıplarına kimyasal şampuanlar kullanılarak daha hızlı biçimde neden olur. Bitkisel kök hücreler kullanılarak oluşturulan serum, açıldığı anda tüketilmelidir. 3,5 ml’lik flakonların içinde bulunan Phytologist 15 ile erkek ve kadınların saç dökülmesinin önüne geçilmektedir.

Phytokeratine Extreme Exceptional Şampuan

Kuru ve yıpranmış saçlar için onarıcı etki gösteren bu şampuan haraben ve silikon gibi maddeler içermez. Saçı güçlendiren ve onarımını sağlayan ürün, esneklik ve parlaklık kazandırdığı saçların dayanıklılığını arttırarak kolay taranmasını sağlar. Shea yağları, tereyağı, keratin içeren bu ürün, masaj hareketleriyle kullanılarak ıslak saçlar üzerine sürülmektedir. Phytokeratine extreme şampuan ile saçlarınızı güçlendiren bir etki yaratabilirsiniz.

Phytocyane Şampuan

Kadın tipi saç dökülmesi sorunlarında kullanılan Phytocyane şampuan ile saçların dış etkenlere karşı korunması mümkün olabilir. Kuruluk, kaşıntı ve tahriş nedeniyle zarar gören saçların seyrelmesini önleyen ve uzamayan saçlara yardımcı olan ürün, dökülmelerin azalarak bitmesine neden olur. Saçlar daha kolay uzar ve yoğunluk ve hacim kazanır.

Phytolium Şampuan

Erkekler için özel olarak geliştirilen Phytolium şampuan saç dökülmesi ve kopmaların önüne geçerek saç tellerinin güçlenmesini sağlar. Saç diplerine etkin bir bakım sağlayarak saç onarımını hızlandıran ürün kepek sorununun da çözülmesini sağlar. Haftada 3-4 kez kullanılması tavsiye edilmektedir.

Pyhtojoba Şampuan

Kuru ve canlılığını yitirmiş saçlar için kullanabileceğiniz Phytojoba, saç bakımının nemlendirici etkiyle yapılmasını sağlar. Saçı kökten uca kadar besleyen ve yıpranan saçlara ihtiyacı olan nemi kazandırarak canlı ve parlak görünmelerini sağlayan ürün, jojoba içeriğiyle doğal bir nem kazandırır. Kuruluk, kaşıntı ve cansız saçları tedavi eden serinin bu ürünü cildi en iyi biçimde tolere eder. Haftada 3-4 kez kullanılması yeterlidir.

Phytocedrat Şampuan

Kuru saçlar gibi yağlı saçlar da birçok probleme neden olur. Saç diplerinin yağlanması başta kepek olmak üzere birçok sebum dengesizliği yaratır. Phytocedrat şampuan, ciltteki sebum dengesini ayarlayarak, saçların yağlanma problemini ortadan kaldırır. Saç derisini kirlerden arındırarak nem dengesini sağlar.

Phytopanama Şampuan

Phytocedrat ile birlikte kullanılarak tam bir etki sağlayan bu ürün, yağlı saçlar için günlük kullanıma uygundur. Hafif masaj hareketleriyle uygulanan Phytopanama şampuan çeşitleri, saç bakımı için gereken yağ dengelemesini sağlar.

Phytosquam Serisi

Kepek, kadın ve erkek saçlarındaki en rahatsız edici sorunlardan biridir. Özellikle koyu renk saçlarda belirgin hale gelen bu saç derisi probleminin kimyasal ürünlerle giderilmesi mümkün değildir. Bitkisel içerikli Phytosquam ile saçınızda 5 dakika bekleteceğiniz bir bakım etkisiyle kepekten kurtulmak zor değil. Günlük şampuan serisiyle birlikte dönüşümlü olarak kullanabileceğiniz Phtosquam, haftada 2 3 kez kullanılabilir.

Phytovolume Şampuan

İnce telli saçlara hacim kazandıran Phytovolume şampuan ilk kullanımdan itibaren %90 oranında bir canlılık sağlar. Daha parlak, hacimli ve dolgun saçları garantileyen ürün, bağımsız laboratuvar tarafından deneylerde oldukça yüksek bir başarı oranı ortaya çıkarmıştır.

Phyto Saç Boyaları

Saç bakımında kimyasalların en yoğun olduğu ürünlerden biri de saç boyasıdır. Saç boyasında da bitkilerin gücünden yararlanmak isteyenler için Phyto serisinin saç boyası kullanılabilir. Saçların parlak ve canlı görünmesini sağlayan bitki özleriyle saç bakımı eksiksiz biçimde tamamlanmaktadır.

Phyto 7 Day Cream

Saçı ağırlaştırmadan şekillendiren ve parlaklık kazandıran Pyto 7 day cream ile saçların bakımı sağlanır. Nemi alınmış saç uçlarına uygulanan ürün, saçların durulama gerektirmeden bakımını sağlar. Ağırlaştırmadan bakım sağlayan ürünler, saç üzerinde etkin bir biçimde kullanılabilir.

Phyto Saç Maskeleri

Kuru, yıpranmış, yağlı ve boyalı saçlar için kullanılan saç maskeleri, saçların ihtiyacı olan nem ve bakımın bitkisel olarak tamamlanabilmesi için tercih edilen haftalık bakım ürünleridir. Genelde 10 günde bir kullanılan saç maskeleri, saç bakımı için dikkat etmesi gereken uzun saçlarda da güvenle kullanılır. Saç tipiniz ve sorununuza göre saç maskesi çeşidini seçebilirsiniz.

Phyto Saç Serumları

Saç bakımında etkin bir çözüm olarak uygulanan serumlar, yoğun bir bakım gerçekleştirilmesi için önemlidir. Saç ihtiyaçlarına göre seçebileceğiniz saç serumları, kadın ve erkeklerdeki saç sorunlarına özel olarak tercih edilmektedir. Farklı bitki özleri ve flakonlar halinde satışa sunulan Phyto saç serumları sitemizden uygun fiyatlara temin edilebilmektedir.

Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Saç bakım rutini birçok kişinin ihmal ettiği bakım aşamalarındandır. Saçların günlük temizliğinin sağlanması saç bakımı için yeterli olmayabilir. Bu durumda saçların nem ve parlaklığını kazanabilmesi için saç kremi, saç serumları ve saç maskeleri kullanılmaktadır. Standart bir saç bakım rutini şu şekilde olmalıdır.

  • Günlük kullanılan ve saç tipine uygun bir şampuan,
  • Günlük saç bakım sprey ya da kremleri,
  • Haftalık kullanılan saç arındırıcı,
  • Haftalık kullanılan saç serumları,
  • 10 günde bir kullanılan saç maskesi,
  • Ayda bir kullanılan yoğun bakım saç serumları.

Bu ürünler saç tipinize ve ihtiyacınıza göre değişmektedir. Saç bakımında problemsiz bir biçimde tercih edeceğiniz saç bakım ürünleriyle her zaman parlak, dökülmeyen ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.