Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Phyto Saç Maskesi

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.Pyhto Saç Maskesi

Saç bakımı rutinin en önemli parçalarından olan saç maskeleri, saça yoğun bir nem kazandırır. Phyto saç maskesi, Ales Group Paris markasına aittir. Saç bakımında bu kez de saç maskesiyle dikkat çeken Phyto ürünleri, saçınıza hak ettiği bakımı Dermakozmetika aracılığıyla sunuyor.

Pyhto markasının ürünleri, saç dökülmesine, kepeklenme sorunlarına, yıpranan saç problemlerine birebir etki etmektedir. Birçok probleme anında çözüm üreten Phyto saç ürünleri, doğal bitki özlerinden üretiliyor. Saçlarını kimyasal market şampuanlarından uzak tutuma isteyenler için iyi bir seçim olan markanın ürünleri bu sayfada bulabilirsiniz.

Canlı ve sağlıklı saçlara kavuşmak herkesin hayalidir. Ancak birçok süpermarkette satılan piyasadaki seri üretim dolayısıyla oluşturulmuş temel ürünlerin kullanılması saçların kimyasala maruz kalmasına neden olur. Birçok şampuan katkısı, saça zarar verir. Bu yüzden saç dökülmeleri ve cansız saçlar söz konusu olabilir.

Phyto laboratuvarlarında üretilen saç maskeleri, haftalık bakım rutininizde tercih edeceğiniz yoğun bakımın sağlanması için saçınıza hak ettiği bakımı verecektir. Saç tipinize göre tercih edeceğiniz saç bakım maskeleriyle daha canlı ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç Maskesi Niçin Kullanılır?

Saç maskesi, haftada bir ya da iki kez, saça yoğun bakım sağlayan bir etki yaratır. Banyoda kullanıldığı için, saçta en az 5 dakika bekletilmesi gerekmektedir. Genelde 30-45 saniye aralığında saçta tutulan saç maskesinin etkisi tam olarak yansımayacaktır. Saç maskesi Phyto gibi markalar söz konusu olduğunda saça gözle görünür bir ışıltı ve canlılık katar.

Yağlı saçlar, kuru saçlar, boyalı saçlar ve ince telli saçlar için farklı saç maskeleri kullanılmalıdır. Saç bakım ürünleri genelde seri halinde satıldığı için saç kremi, serum, saç maskesi ve şampuan aynı seride tercih edilerek kullanılabilir. Ancak boyalı saçlar için daha yoğun bakım kompleksleri gerekebilir.

Phytokeratine

Phyto Phytokeratine Yıpranmış saçlara özel olarak üretilmiştir. Saçlarınızın yapılanmasına yardımcı olur. İçerisinde hyaluronik asit ve bitkisel keratin sayesinde saçlarınızın derinlemesine işler ve saçlarınızı onarmaya başlar. Bununla birlikte saçın dış tabakasında da gözle görünür bir onarma işlemi gerçekleştirir. Bu sayede saçınız pürüzsüz bir görünüme kavuşmaktadır. Ürünün uygulanması sırasında saç kremi kullanmanıza gerek yoktur. Bunun yerine saç maskesi uygulayarak kolay tarama işlemi sağlayabilirsiniz. Şampuanlama işlemi sonrasında saçınızın boy ve uç kısımlarına ürünü uygulayın. Saçınız eğer ince telli ise ürünü en fazla 5 dakika, kalın telli ise en fazla 10 dakika bekletin. Süreniz dolduktan sonra saçınızı bol su ile iyice durulayın. Bu ürün her gün kullanıma uygun değildir. En etkili verimi almak istiyorsanız, hafta en fazla 2 defa ürünü kullanmanız gerekmektedir.

Phytoelixir Intense Nutrition Maske

Kuru ve kıvırcık saçlar için tercih edilen Phytoelixir Intense Nutrition Maske haftalık bakım rutininiz için ideal bir seçim olacaktır. Özellikle kuru, zor taranan ve mat saç yapılarına özel olarak üretilmiştir. İçerisinde barındırdığı özel nergin mumu sayesinde saçın nem seviyesini dengelemesine yardımcı olur. Aynı zamanda içerisinde makadamie özü, saçın yapısını korumasına yardımcı olmaktadır. Saça yumuşaklık kazandıran bu ürün günümüzde pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Ürünün kullanım şekli temiz ve ıslak saçadır. Saçın sadece uç ve boy kısımlarına uygulanmaktadır. Saçınızda ürünü en fazla 10 dakika bekletin. Daha sonra bol su yardımıyla saçınızı durulayın. Bu ürün çok kuru olan saç tiplerine özel olarak üretilmiştir. Ancak haftada bir kez kullanmanız yeterli olacaktır.

Phytomillesime Color Enhancing Maske

Phytomillesime Color Enhancing Maske kullanarak saçlarınızın boyama işleminden sonra parlaklığını, canlılığını ve gücünü geri kazanmasını sağlayabilirsiniz. Bu maske saçlarınızı tepeden tırnağa onarır. İçerisinde bitkisel özler barındıran maske, saçlarınızı besler ve onarır. Argan yağıyla geliştirilmiş formülü sayesinde, saçlarınız koruma altında olur ve kimyasal işlemden etkilenmez. İçerisinde zengin antioksidan olarak kaynağı olarak bilinen Red Love Elması bulunmaktadır. Bu ürün, saçlarınızı renk kaybına karşı korumaktadır. Bu ürünün kullanma şekli nemli saçadır. Havlu ile ıslaklığı alınmış nemli saçlarınıza bu ürünü kullanabilirsiniz. Saçınız ince telliyse, ürünü fındık büyüklüğünde kullanınız. Sadece saç tellerine ve saç uçlarına kullanınız. 2-3 dakika sonra saçınızı durulayabilirsiniz. Saçlarınız eğer kalın telliyse, iki fındık büyüklüğü kadar ürün kullanınız. Sadece saç tellerine ve saç uçlarına sürünüz. 10 dakika kadar beklettikten sonra saçlarınızı durulayınız.

Phytokeratine Saç Maskesi

Saçların sağlığı için önemli olan Keratin, saç yapısını onaran bir yapı taşıdır. Phytokeratine Saç Maskesi yıpranmış ve zayıf saçlara yardımcı olan bu ürün, saçlara sağlıklı ve güçlü yapısını yeniden kazandırmaktadır. Saçlarının parlaklığını yeniden kazandırmaya yardımcı olan bu ürün içerisinde tamamen bitkisel özler barındırmaktadır. İçerisinde hyalüronik asit saç tellerine işler ve saçınızın nemini kaybetmemesine yardımcı olur. Tamamen iyileştirici bir ürün olan saç maskesi, saçın pürüzsüz bir şekilde görünmesine yardımcı olmaktadır. Yani bu maske saçlarınızı gençleştirir ve yeni saç üretimini hızlandırır. Ürünün kullanım şekli şampuan sonrasıdır. Saçınızı nemli ya da nemini alarak ürünü kullanabilirsiniz.

Phytojoba Masque

Phytojoba Masque kuru saçlar için özel olarak üretilen saç bakım maskesi, günümüzde kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. İçerisindeki özel formülü sayesinde, saçlarınızı dış etkenlere karşı korumaktadır. Saçlarınızı nemlendirir ve doğal nem seviyesine ulaştırmayı başarır. Düzenli kullanımda saçlarınıza hep reklamlara konu olan o muhteşem ipeksi yumuşaklığı kazandırmaktadır. Ürünün kullanım şeklide ıslak ve temiz saçadır. Saçınızın boy ve uçlarına ürünü uygulayınız. En iyi verimi almak istiyorsanız, ürünü 2-3 dakika saçınızda bekletiniz. Daha sonra bol su ile durulayınız. Özellikle kuru saç tipleri için uygundur. Saçlarının parlak görünmesini isteyen ve uzun saçlara sahip olanlar için bu maskeyi tercih edebilirsiniz.

Phytokeratine Ectreme Exceptional

Dış etkenlere, kimyasal işlemlere ve diğer nedenlere karşı zarar gören saçlar için Phytokeratine Ectreme Exceptional en iyi tercihtir. Yıpranmış, kırılmış ve kuru saç tipleri için saçın doğal yapısını koruyacak olan bu ürünün kullanımı ıslak saçadır. Saçlarınızın uç ve boy kısımlarına uygulayarak 7-8 dakika bekleyin ve durulayın. Saç maskesi kullanımı sonrası 3 hafta sonra saçınızdaki değişimi daha net fark edebilirsiniz.

Phyto Saç Maskesi Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Saç maskesi kullanımı, saç kremi gibi her banyo sonrası değildir. Saç maskesi haftalık bakım rutininiz için gereklidir. Genelde Pazar günlerinin klasik banyolarında tercih edilen saç maskeleri, saçların parlak, canlı ve güçlü görünmesini sağlamaktadır. Sürekli kullanımda tercih edeceğiniz saç maskesi kullanımı saçınıza olumlu yönde etki göstermeyecektir. Bu yüzden saçınıza uygun saç maskesini tercih ederseniz, ortalama 3-4 kullanımdan sonra kalıcı etkilerini görebilirsiniz.

Phyto saç maskeleri, tamamen bitkisel içeriklerden oluşan yapılarıyla saçınıza hak ettiği özeni gösterir ve sağlıklı bir saç kalitesine ulaşmanız için destek verir.

Phyto Saç Maskesi Kullananlar

Saç maskesi kullananlar, düzenli kullanmadıkları zaman sonuçtan olumlu yönde etkilenmediklerini belirtmişlerdir. Doğru bir kullanım, zaten gözle görünür sonuçlar almanızı sağlar. Saçın kalitesini arttırmak ve kolay taranmasını sağlamak için tercih edeceğiniz saç kremi kullanırken aynı zamanda saç maskesi de kullanmanıza gerek yoktur. Çünkü saç maskesi de saç kremi gibi saçlarınızın kolay ve sorunsuz biçimde taranmasını sağlayacaktır.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.