x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Kadınlar çevresinde ilgi görmek ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine toplamak ister. Yüz hatlarını ortaya çıkarmak adına yapılan kozmetik bakım yanı sıra saç bakımında da yapılan değişiklikler kadınların güzelliğine güzellik katmaktadır. Saç renklerinde çoğunlukla yapılan değişimler bilinmeyen markaların bilinmeyen içeriklere sahip ürünleriyle saç tellerinin yıpranmasına neden olur. Saç boyama işlemi doğal yollarla meydana gelebilir fakat kimyasal ürünler kadar kalıcı bir etki yaratmaz.

Diğer kimyasal boyalar uzun süre saç tellerinde koruyuculuğunu sürdürür fakat saçın yanmasına, kırılmasına ve zamanla kopmasına neden olur. Phyto Saç Renklendirici, tamamen doğal bileşenler ve bitki özlerinin bir araya getirilmesi sonucu oluşmuştur. Kendine has kokuya sahip olan bakım ürünleri saça temas ettiği andan itibaren onarıcı ve besleyici bakım sağlar. İçeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde saçın sağlık kazanmasına yardımcı olur.

Phyto Saç Boyası Ürünlerinin Özellikleri

Saç tellerine zarar vermeyen yapıya sahip bakım ürünleri, kullanıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Saç tellerine sağladığı yumuşaklık ve ipeksi görünüm sayesinde dışarıdan görenlerin dikkatini çekmektedir. Her saç tipine uyum sağlayan yapıya sahiptir. Formülünde herhangi kimyasal ve zararlı madde barındırmaz. Çeşitli renk ve farklı ton seçenekleriyle geniş bir ürün yelpazesini kullanıcılarına sunmaktadır.

Phyto Saç Boyası Ürünlerinin Saça Etkisi

Saç bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkaran marka, saç tellerini kısa sürede istenilen renge dönüştürmektedir. Kendine has doğal yöntemlerle saçlara zarar vermeden bakımını gerçekleştirir. Koruyup besler.

Phyto Saç Boyası Ürünleri

Bitkisel Pigmentlerle Ultra Parlak Açık Dore Sarı: Doğal renklendirme veren Phyto, içeriğinde bulunan bitki özlerinin sayesinde mükemmel ton yakalamanıza yardımcı olur. Saç tellerinde oluşan beyazlığın kapatılmasını sağlar. Kusursuz kapatıcılık özelliğine sahiptir. Kolay bir biçimde uygulanır. Alerjik reaksiyonların meydana gelmesine izin vermez.

Phyto Color Bitkisel Saç Boyası Açık Bakır KestaneÜstün göz alıcı renk pigmentasyonuna sahip üründür. Saç tellerine uygulandıktan yaklaşık 45 dakika sonra arındırılmalıdır. Doğal renk tonu sayesinde saçta tek bir beyaz bırakmaz. Yumuşak ve parlak görünüm sunar. Ciltte alerji ve tahriş yaratmaz. Phyto kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Phyto Saç Boyası

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.