Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Phyto Saç Bakımı

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Phyto Saç Bakım Ürünleri

Yıllardır birçok farklı laboratuvarda yapılan deneyler ve yeni geliştirilen ürünlerle her türlü saç probleminde tercih edilecek ürün çeşitleri ortaya çıkaran marka, saç bakımı ve arındırması söz konusu olduğunda profesyonel çözümler sunuyor.

Saç onarımından dökülmelere, hacimsizlikten erkek tipi saç dökülmesine kadar birçok farklı saç problemi, profesyonel ürünlerle çözülüyor. Saçların kadın ve erkekler için özel olarak üretilmiş saç bakım ürünleriyle bakımının sağlanması için şampuan, bakım kremi, serum ve maskelerle sağlıklı hale getirilmesi mümkün olmaktadır.

Yoğun bir bakım sürecinde dahi ihtiyaç duyulan birçok etkenin bitkisel formüllerle üretilmesi söz konusu olduğunda Phyto kalitesi devreye girerek profesyonel çözümleri üstleniyor: Saçlara ihtiyacı olan nem ve hacmi verecek uyarıcıları şampuan ve saç bakım ürünlerinde bulmak mümkün olabiliyor.

Temel bakım ürünleri ve yoğun bakım kompleksleri için birçok ürün çeşidi bulunan marka, çocuklarınız için de güvenle kullanabileceğiniz ürünler arasındadır.

Ürünler düzenli olarak kullanıldığında, günlük ve yoğun bakım aşamalarının kısa sürede etkisinin görülmesi de mümkün oluyor. Profesyonellerin tercihi olan bu markanın ürünlerini kullananların yorumlarını da inceledikten sonra sitemizden uygun fiyatlarla ve sürpriz hediyelerle temin edebilirsiniz.

Phyto ile Saç Bakımı

Saç bakımında tercih edilecek birçok farklı ürün gibi Phyto markasında da farklı saç ihtiyaçlarına uygun ürünler vardır. Saçın temel bakımının yanı sıra, sorununun çözülmesi için de farklı özellikleri olan saç bakım ürünleri kullanılması gerekir. Erkek ve kadınlar için farklı bileşenler içeren markanın ürünleri, ihtiyacınız olan saç bakımının sorunsuz yapılmasının garantisini vermektedir. Şampuan ve saç bakım ürünlerini saçınızın cinsine göre seçebilirsiniz.

Phyto Şampuanlar

Markanın şampuan serisi, saçınızın cinsine ve ihtiyacınız olan bakıma göre değişmektedir. Saçları güçlendirmek ve hacim kazandırmak için kullanacağınız Phytokeratine 200 ML ambalajıyla sürekli kullanıma uygundur. Temizleme ve arındırmak için birlikte kullanacağınız Phytokeratine cleansing ürününü de saçlarınızın bakımını tamamlamak için tercih edebilirsiniz.

Phytosquam Moisturizing serisiyle kepeğe karşı etkin bir koruma sağlayabilirsiniz. %100 bitkisel olan içeriğiyle kullanılan ve Fransa’da üretilen ürün, kuru ve kepekli olan saçlar için tercih edilebilir. Yağlı ve köpeğe eğilimli saçlar için ise serinin Phytosquam Purifying ürünü tercih edilebilir. Her iki ürün de haftada 2-3 kez kullanıldığında köpeğin giderilmesini sağlamaktadır.

Saç dökümesi problemi yaşayan kadınlar için özel olarak tasarlanan Phytocyane tüm saç tiplerindeki dökülmeleri durdurur. Saç diplerinin güçlenmesini sağlayarak saç tellerinin kalınlaşmasını sağlar. Cansız ve kolay dökülen saçlar için bu şampuan çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Yağlı saçlar için Phytocedrat, kuru saçlar için de Phytojoba serisi kullanılarak saçların sebum dengesinin düzenlenmesi mümkün olmaktadır.

Phyto Saç Kremleri

Kuru ve yıpranmış saçlar ya da ince telli saçlar için saç hacminin kaybolmasını önleyerek hacim kazanmasını sağlayan ürün çeşitleri, saç bakımınızı tamamlayacaktır. Saç probleminize göre ihtiyacınız olan bakımı sağlayacak saç kremi ürünleri şunlardır:

  • Phytobaume repair yıpranmış ve zayıf saçlar için,
  • Phytobaume Hydration Conditioner kuru saçlar,
  • Phytobaume Volume ince telli saçlar,
  • Color protect conditioner boyalı saçlar,
  • Phytodefrisant ise çabuk kabaran saçlar için tercih edilmektedir.

Saç kremleri saç kaybı yaşanmasını önleyerek kolay tarama sağlar ve saçların şekillendirilmesini kolaylaştırır. Saça canlılık ve parlaklık verirken, kabarmaları da önler.

Phyto Serumlar

Saçların yoğun bakıma ihtiyacı olduğu zamanlarda tercih edilen serumlar, uzun süreli saç bakımı için güvenle tercih edilebilir. Phytologist 15 ile bitkisel kök hücrelerin saç dökülmesini önleyici özelliklerini öğrenebilirsiniz. Saç dökülmesi için kullanılan birçok ürünün aksine, esansiyel yağ asitleri ve bitkisel içerikler sinorjik aksiyonlarla saç dökülmesini etkili biçimde hafifletiyor. Flakonlar halinde tek seferde kullanılan serumlar, kadın ve erkeklerde saç ekimi sürecinde de kullanılabiliyor.

Phytodensia ile ince ve cansız saçların bakımı sağlanıyor. Saç kırılmaları ve kopmaları önlemek için tercih edilen bu ürün, saç bakım serumu olarak kullanılıyor. Saçı ağırlaştırmadan kuru ya da nemli haldeki saçlara sürülerek, kalıcı bir saç bakımı sağlanıyor.

Kadınların dönemsel saç dökülmelerinden olumsuz etkilenmemeleri için kullanılan Phytocyane serum, %85’e varan dökülme önleyici özelliğiyle dikkat çekiyor. Haftada 3 kez bir ampul şeklinde kullanılan ürün, saç telindeki melanin üretimini artırarak saçların beyazlamasını da önlüyor veya geciktiriyor.

Erkek tipi saç dökülmesi sorununda dermatologların ilk tercihi olan Phytolium 4 serum saç dökülmesi karşıtı etkisi ve saç oluşumunu hızlandırıcı özellikleriyle sağlıklı saç döngüsünü hızlandırıyor. Saç uzamasını hızlandıran bu ürün, solanum glikoproteinleri ile keratinositleri uyarıyor ve saçların canlılığını kazanmasını sağlıyor.

Phyto Saç MaskeleriHaftalık saç bakımı için tercih edilen saç maskeleri, yine saçların ihtiyacı olan bakım için gereken etkiyi sağlamaya yardımcı oluyor. Kuru ve çok kuru saçlar için tercih edilen kofrelerle saç bakımınıza başlayacağınız gibi, saçınızda fazla sorun yoksa saç maskeleri kullanarak ihtiyacınız olan nemi de kazandırabilirsiniz.

Phytoelixir ile kuru ve çok kuru saçları nemlendirmek, Phytodensia ile canlılığını yitirmiş saçlara canlılık kazandırmak, Phytomillesime ile boyalı saçların canlı ve parlak görünmesini sağlamak, Phytocitrus ise yağlı saçların sebum dengesine kavuşmasını sağlamak mümkün olmaktadır. Yıpranmış, kuru ve kırılgan saçlar için tercih edeceğiniz Extreme serisi ürünleri gibi farklı çeşitleri, set şeklinde kullanabilirsiniz.Phyto Saç Bakım Ürünlerinin İçeriği

Fransa’da üretilen Phyto ürünlerinin %80’den fazlası doğal içeriğe sahiptir. Bitkilerden elde edilen formüllerle saç sorunlarının çözülmesini sağlayan marka, kimyasal içermeyen ürünleriyle saçların olması gerektiği gibi olmasını sağlamaktadır.

Düzenli olarak kullanıldığında memnun kalacağınız birçok etkisini göreceğiniz ürünleri, her yaştan insan güvenle kullanabilmektedir. Saç ekimi sonrası tercih edilen ürünler arasında bulunan marka, birçok dermatolog ve estetik cerrahi uzmanının hastalarına tavsiye ettiği markalardandır.

Phyto Saç Bakım Ürünlerini Kullananlar

Doğanın gücünü sonuna kadar kullanan bu marka, Yunanca “bitki” anlamına gelen “phyto” kelimesiyle bir marka haline gelmiştir. Ürünlerin içeriği bitkisel olduğu için oldukça etkili sonuçlar alınmaktadır. Cilt bakımında kusursuz bir sonuç almak, cildin elastkiyetini uzun süre korumak için bitkilerden yararlanan bu marka, saç derisini hedef alarak, yeni çıkan saçların sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

Ürünleri eksiksiz biçimde kullananlar sonuçtan memnun olmaktadır. Saç dökülmelerinin azalması, saç oluşumunun hızlanması için kofreleri bir arada kullanarak başarıya ulaşabilirsiniz. Düzensiz kullanımlar söz konusu olduğunda ise saç onarımın etkilerinin görünmesi mümkün olmayabilir.

Phyto Ürünleri Kimler İçindir?

Markanın ürünlerinin tamamı bitkisel olduğu için sadece saç sorunu yaşayanlar değil herkes bu ürünleri tercih edebilir. Saçlarınız için tercih ettiğiniz market şampuanları yoğun kimyasallar içerir. Bu yüzden saçların kaybı kaçınılmaz olabilir. İçeriği bitkisel olan ürünler, çocuklar ve yetişkinler için özel bir saç bakımını garantileyecektir. Phyto saç bakım ürünleri ve saç serumları, saç ekimi sonrasında da çok sık tercih edilmektedir.

Estetik cerrahların çok fazla tercih ettiği bu marka, saç oluşumunu desteklediği ve kimyasal içermediği için son derece önemlidir. Sitemizden markanın en çok tercih edilen ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.