Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Philips Avent Biberon

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 9 ürün bulunmaktadır.

Philips Avent Biberon Çeşitleri Dermokozmetika’da!

Bebeğinizi sıvı veya sulu yiyeceklerle beslenmenizi sağlayan, emzikli yapı ve şişe tasarımına sahip olan nesneye biberon denir. Bebeklerin gelişimine ve kullanım alanlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Bebekler ilk 6 ay genellikle anne sütü ile beslendiği için genellikle biberon kullanmaya gerek duyulmaz. Ancak bazı durumlarda bebeklerin mama ihtiyaçlarını karşılamak adına biberon yardımı ile bebekler beslenebilir.  Sizde bebeğinizin biberon ihtiyacı karşılamak için geliştirilmiş ve farklı çeşitlere sahip olan Philips Avent Biberon çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Biberonlar cam ve plastik olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta biberonların emzik başlığıdır. Çünkü bebeklerin gelişim aylarına göre bu emzik başlıkları değişkenlik gösterir.  Yenidoğan, 1m+, 3m+, 6m+, 9m+, 12m+ gibi ay farklılıklarına göre emzik başlıkları ve boyutları bulunmaktadır.  Örneğin 1 ay ve üzeri bebeklerin beslenmesi için Philips Avent Natural Cam Biberon 1m+ tercih edebilirsiniz. Philips cam biberon cam bir yapıya sahip olduğu için sağlıklı ve kolay yıkanılabilir özelliklere sahiptir. Bu sebeple de sıklıkla tavsiye edilen bebek biberonu arasında yer almaktadır.

Emzirmeyle kolay birleştirilen bir diğer biberon çeşidi ise Philips Avent Natural biberon çeşididir. Bu biberon, bebeğinizin beslenmesini doğal hale getirir. Yenilikçi yapısı ve göğsü andıran tasarımı ile bebeğinizin kolayca kavramasına imkan sağlar. Böylece bebeğinizin emzirme ve biberonla beslenmeyi birleştirir.

Biberon Nasıl Temizlenir?

Bebeğiniz için aldığınız biberonları kullanmadan önce mutlaka yıkamak gerekir. Öncelikle biberonu parçalara ayırıp, sıcak su içerisinde 20 dakika kadar kaynatmalısınız.  Böylece buhara maruz kalan biberon içerisindeki bakterileri kısa süre içerisinde temizlemiş olursunuz. Biberonu bebeğiniz için kullandıktan sonra yıkmayı ihmal etmeyin.

Sizde bebek bakımında kullanılan biberon çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.