Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Philips Avent Alıştırma Bardağı

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Philips Avent Alıştırma Bardağı Çeşitleri Dermokozmetika’da!

Bebeklerin gelişimi için beslenmesi oldukça önem taşımaktadır. Bebekler, ilk aylarda sağlıklı ve faydalı olan anne sütü ile beslenir. Bebekler belli aylara kadar anne sütü ile beslendikten sonra  diğer aylarda ile mama takviyesi yapılarak bebek gelişimi desteklenir. Genellikle ilk 6 ayı dolduran bebekler ek takviyeye geçiş yapar. Bu süreçte biberonu bırakma süreci için birtakım alıştırma bardaklarına ihtiyaç duyulur. Bebeklerinizin her ihtiyacını karşılık veren Philips Avent Alıştırma Bardağı çeşitlerini ve bebek bakım ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Genellikle 6 aydan sonra kullanılması uygun olan alıştırma bardakları bebeklerin kendi kendilerine su veya sıvı şeyler tüketmesine yardımcı olmak adına tasarlanmıştır. Bu bardaklar bebeklerin kolayca kavrayabilmesi için tutacaklı yapıdadır. Bu gereçler ile hem bebeğiniz yeme-içme alışkanlıkları gelişiyor hem de tutma ve dokunma becerilerinin gelişmesine katkıda bulunuyor. Bardaklardan bebeğinizin görsel duyusuna hitap edecek birçok farklı renk çeşitleri de bulunmaktadır. Sizde tercihinize göre istediğiniz renk ve tasarımda olan alıştırma bardaklarını tercih edebilirsiniz.

Sizde bebeğiniz için Philips Avent alıştırma bardağı, pipetli bardak ve beslenme gereçleri seçeneğini Dermokozmetika bulabilir, uygun fiyat, kapıda ödeme imanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

 

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.