sadsad x
asdasd

Beslenme Gereçleri

105 ürün

Bebeklerin gelişimi için beslenmesi son derece önemlidir. İlk aylarda en sağlıklı ve faydalı beslenme türü şüphesiz ki anne sütüdür. Bebekler belli bir aya gelene kadar anne sütü ile beslenir, yetersiz kalınan durumlarda mama takviyesi yapılır.

6 aylarını doldurduklarında ise ek gıdaya geçiş yaparlar. Bu süreçte bebekler anne memesinden veya biberondan beslenmeyi bırakarak kaşık maması, meyve püresi gibi gıdaları tüketmeye başlarlar. Bu anlamda bebeklerinin daha rahat beslenmesi için anneler bebek beslenme gerecine ihtiyaç duyar.  Bu gereçlerin başlıcaları;

Bebeklerin ağız ve damat yapısına uygun olarak geliştirilen mama kaşığı yumuşak yapıları sayesinde diş etlerine zarar vermez. Bebek tabağı farklı figürler ve çarpıcı renklerle üretilmektedir. Bu sayesi bebeğinin yemek yerden eğlenmesini ve renkleri keşfetmesini sağlar. Özellikle BLW denilen bebeğin kendi kendini besleme yönteminde mama önlüğü son derece önem taşır.

Genellikle 6 aydan sonra kullanımına uygun alıştırma bardağı, bebeklerin kendi kendilerine su veya sıvı şeyler tüketmesine yardımcı olur. Bu bardak tasarımları genelde tutacaklıdır. Bebeğin tutma, dokunma becerilerinin gelişmesine katkı sağlar.

Sizde bebeğiniz için Philips Avent mama kaşığı, alıştırma bardağı, pipetli bardak ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.