sadsad x
asdasd

Parodontax

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
9 ürün

  Parodontax Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Parodontax diş macunu, Alman bir diş hekimi olan Dr. Focke tarafından 1937’ge geliştirilmiştir. Diş eti bakımının lideri olan Parodontax, yenilikçi ve ileri teknoloji ile geliştirilmiş diş macunu çeşitleri mevcuttur. Hekimler tarafından güvenilir bir marka haline gelmeyi de başararak tüketicilerin beğenisini kazanmıştır.

  Özellikle diş eti bakımı için özel formüllerle diş macunu çeşitlerini yelpazesinde bulundurmaktadır. Kadın veya erkek farketmeksizin herkes bembeyaz dişlere sahip olmak ister. Bunun için de çeşitli ürünler kullanarak diş ve ağız bakımını tamamlar. Düzenli bir ağız bakımı için ise yapılması gereken en temel noktalar;

  • Düzenli olarak dişleri fırçalamak
  • Diş ipi ile diş aralarını temizlemek
  • Ağız çalkalama suyu ile gargara yapmaktır.

  Diş rengi ve yapısı kişiden kişiye göre farklılık gösterir. Bu sebeple diş bakımı için ürün tercih ederken doğru ürünlerle diş ve ağız bakımını tamamlamak gerekir. Özellikle diş eti problemi birçok kişinin diş sağlığında yaşadığı sorunlar arasında yer alır. Peki sağlıklı diş eti hangi renkte olmalıdır? Gelin birlikte inceleyelim…

  Bakımlı diş etleri koyu kırmızı görüntüde olmazlar. Eğer dişlerinizi fırçalarken veya diş eti kullanırken diş etleriniz koyu kırmızı renk görünüyorsa bu diş eti sorunları yaşadığınız bir göstergesi olabilir. Önlem almadığınız takdirde diş kaybı ile dahi sonuçlanabilmektedir. Bu problemin önüne geçmek için diş eti için özel olarak geliştirilmiş diş macunu ve diş fırçası tercih edebilirsiniz.  Parodontax diş eti problemi için geliştirdiği diş macunu ile diş sağlığı için çözüm imkanı sunar.

  Parodontax Diş Macunu

  Diş ve diş minesini temizleye yardımcı olan Parodontax diş macunu, diş yüzeyindeki çay, kahve ve diğer lekelere karşı etkili bir temizlik sağlar. Düzenli kullanıldığı takdirde diş yüzeyindeki sarı görünümün önüne geçerek beyaz dişlere kavuşmanıza yardımcı olur. Parodontax diş macunu, diş etlerindeki sorunun giderilmesine yardımcı olur ve kullananlar tarafından da en çok tercih edilen diş macunu arasında yer alır.

  Sizde tüm Parodontax diş macunu çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.