sadsad x
asdasd

Oje Kurutucular

12 ürün

  Kadınlar tırnaklarını renkli ojeler ile donatırken bu işlemin kuruması için uzun bir müddet beklemesi gerekmektedir. Bu süre zarfında yapılacak işler aksamaya başlar. Aksi halde sürülen oje etrafa bulaşır ve kötü bir görünüm ortaya çıkar. Bu durumun daha hızlı ve kolay olması adına oje kurutucu ürünler üretilmektedir.

  Oje kurutucu Vücuda Etkisi

  Parmakların bakımlı ve şık durması için  oje kozmetik ürünleri kullanılmaktadır. Oje sürme işlemi bittikten sonra uzun bir süre kuruması beklenir. Kadınların en fazla tahammül edemedikleri konulardan biri olan oje kuruması, gündelik işlerin aksamasına neden olmaktadır. Bu durum tüm kadınlar için aynı ölçüde var olmaktadır. Gelişen teknoloji ile kadınların daha az zaman kaybetmesi adına oje kurutucu ürünler uzmanlar tarafından üretilmektedir. Sprey ve sıvı formda üretilen bu ürünler sürülen ojenin anında kurumasına yardımcı olmaktadır. Oje kurutma ürünleri kadınlar tarafından oldukça sık kullanılmaktadır. Formülünde bulunan bileşenler sayesinde yağlı bir yapı oluşmasına neden olmaktadır. Beş dakika içerisinde ojenin kurumasına yardımcı olur. Sürülen ojenin renginin parlak görünmesini sağlar ve hoş bir görüntü ortaya çıkarır. Kendine has hoş bir kokuya sahiptir. Oje kurutucu kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri oje sürüldüğü anda kullanılmamalıdır. Oje sürüldükten sonra birkaç dakika geçtikten sonra uygulanmalıdır. Oje sürmeyi seven kişiler için üretilmiş olan bu ürün oldukça kolay ve pratik bir şekilde uygulanmaktadır.

  Oje Kurutucu Ürünleri

  Mavala Mavadry Hızlı Sürmeli, tırnakların yapısını bozmadan kullanılan bu ürün sprey formunda değil cila formuna sahiptir. Geniş fırçası ile ojenin üzerine uygulanmaktadır. Kısa bir süre içerisinde ojenin kurumasına yardımcı olur. Ojenin etrafa değmesi ve bulaşmasını önlemek adına yapılan en iyi kozmetik ürünler içerisindedir. Tırnaklara ekstra bir parlaklık vererek görünümü güzelleştirmektedir. Manikür yapan kişilerinde yaptıkları tırnak bakımını korumaya yardımcı olur. Çalışan ve yoğun tüm kadınların kullandığı kozmetik ürünler arasında bulunmaktadır. Dermatolojik testlerden geçerek araştırmalar sonucunda başarısı kanıtlanmış bir üründür.

  Mavala Nemlendirici Oje Kurutucu, tırnak etlerini besleyerek kurutma görevini başaran bir üründür. Ojenin ıslaklığını giderir ve aynı zamanda kuruyan tırnak etlerini nemlendirerek koruyucu niteliği sağlamaktadır. Kuru cilt tiplerine sahip kişiler için özel olarak üretilmiş bu ürün manikür yapılırken oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. İçeriğinde bulunan formülü sayesinde tırnakların kadifemsi ve ipeksi bir dokunuşa sahip olmasını sağlamaktadır. İçerdiği e vitamini ve pamuk yağı ile el bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.