sadsad x
asdasd

Nuxe Lip Balm

8 ürün

  Nuxe Lip Balm Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  En hassas bölgelerden biri dudaklardır. Çünkü dudaklar çevresel faktörlere karşı oldukça hassas ve savunmasızdır. Bu nedenle soğuk-sıcak hava şartları, medikal ilaç tedavileri, mevsim geçişleri gibi daha birçok faktör sebebiyle dudak kuruyup çatlamaya başlar. Bu durum özellikle kadınları son derece rahatsız edebilir. Çünkü dudak makyajında uygulanan ürünler kuru ve çatlamış dudakta hoş görünmez. Parça parça durarak bütünlüğü bozar. Bu nedenle yaz kış dudaklar beslenmelidir.  

  Nuxe Reve de Miel dudak kremi içeriğindeki bal özü sayesinde dudakları çevresel faktörlere karşı korur, besler ve nemlendirir. Stick ve kavanoz olmak üzere iki farklı şekilde satışa sunulmaktadır. Gün içinde dudak kremini çok sık tazeliyor ve yanınızdan ayırmak istemiyorsanız stick dudak kremini tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızda kolay ve pratik uygulama sağlar. Daha uzun süreli kullanım içinse kavonoz dudak kremi doğru bir tercih olabilir. Kavonoz tasarımının konsantre özelliği sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz

  Dudak Kremi Nasıl Kullanılır?

  Dudak kremi uygulamadan önce dudakların temiz ve kuru olmasına dikkat edilmelidir. Bakım Kremini uyguladıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz her an tazeleyebilirsiniz.

  Dudak makyajında tercih edilen dudak kalemi, mat ruj gibi makyaj malzemeleri dudakların normalinden daha hızlı kurumasına sebep olabilir. Kurumuş bir dudağa makyaj yapmak hem uygulama acısından zordur hem de estetik görünüm olarak rujun homojen görünmesini engeller. Dudaklarınızın pürüzsüz ve güzel görünmesini istiyorsanız makyaj yapmadan önce özellikle dudak kremi uygulayabilirsiniz.

  Sizde Nuxe markasına ait dudak bakım kremi ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetik’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.