sadsad x
asdasd

Neostrata Sivilce Kremi

1 ürün

  Yağlı ve karma ciltlerin yaşadığı en büyük probemlerin başında sivilce, siyah nokta gözenek ve parlama problemi gelmektedir. Peki sivilce neden yağlı ciltlerde daha fazla gözlemlenir? Birlikte inceleyelim.

  Yağlı cilterin sebum (yağ) seviyesi diğer cilt tiplerine göre yüksektir. Vücudun normal ürettiği yağın dışında ekstra bir yağ salgılanır, salgılanan bu fazla yağ cilt üzerinde siyah nokta, sivilce ve gözenek oluşumuna sebebiyet verir. Bunun yanı sıra çevresel faktörler, makyaj kalıntıları gibi etkenlerde bu gibi cilt problemini tektikler. Bu tarz cilt problemeri kişinin elinde değildir fakat düzenli ve doğru ürünlerle yapılan bakım rutini sayesinde tüm bu cilt pronlerini giderebilir, yeni oluşmalarına karşı önlem alabilirsiniz.

  Yağlı ve karma ciltler için geliştirmiş olduğu Neostrata  Refine serisi;

  • Ciltteki yağlanmayı kontrol altına alır.
  • Parlamayı giderir.
  • Akne, sivilce ve siyah nokta oluşumunu engeller.
  • Gözenekleri küçültür.
  • Anti aging bakım yapar.
  • Cilde doğal bir canlılık kazandırır.

  Neostrata Oil Control Gel

  Yağlı ve parlama problemi yaşayan ciltler için geliştirilmiş bakım jeli, ciltteki aşırı yağ üretimini dengeler, cilde mat bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki AHA cildin yenilenme süresini hızlandırır. Jel formülü cilt tarafından kolay emilim sağlar. Formülündeki mandalik asit ile akne ve sivilce oluşumunu engeller. Cilde doğal bir canlılık kazandırır.

  Neostrata Oily Skin Solution

  Yağlı ve olgun ciltler için geliştirilmiş bu ürün cilt yüzeyindeki aşırı yağlanmayı giderir. İçeriğindeki 8 AHA arındırıcı etkisyile mat bir görünüm sağlar. Geliştirilmiş formülü gözenekleri sıkılaştırmaya ve cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Sizde yağlı bir cilde sahipseniz ve sivilce problemini olgun yaşlarda yaşıyorsanı Neostrata Oily Skin Solüsyon mutlaka denemelisiniz.

  Olgun ciltler için akne kremi, cilt serumu, yaşlanma karşıtı krem ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetik’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.