sadsad x
asdasd

Neostrata Göz Kremi

6 ürün

  Neostrata göz kremi çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Göz çevresi ince ve hassas deriye sahiptir. Bu nedenle çevresel faktörler, uyku düzensizlikleri, sağlıksız beslenme gibi daha birçok faktörden kolay etkilenirler. Neostrata göz çevresi için özel olarak geliştirdiği krem çeşitleri ile herkesin ihtiyacına cevap vermektedir. Sizde kategorimiz üzerinden göz altı kremi çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

  Neostrata Skin Active Eye

  Yaşlılık belirtilerinin ilk gözlemlendiği nokta göz çevresidir diyebiliriz. Çevresel faktörler , mevsim geçişleri, stres ve yorgunluk gibi daha bir çok etken göz çevresinin bakımlı görünmesini engeller. Çok fazla uygulanan mimik hareketlerinin yanı sıra göz çevresinin kuru ve nemsiz kalması çizgi, kırışıklık gibi cilt problemlerini beraberinde getirir. Neostrata yaşlanma karşıtı geliştirdiği göz çevresi bakım kremi ile cildi derinlemesine nemlendirerek, çizgi oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Göz çevresinde oluşuan koyu halka ve şiş görünümü gidererek bakım bakımlı ve aydınlık bir görünüm kazandırır. Neostrata göz kremi kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edimektedir.

  Neostrata Bionic Eye Cream Plus

  Göz çevresinde oluşan çizgi ve kırışıklık görünümünü gidermeye yardımcı bakım kremidir. Formülündeki yeşil çay ekstresi göz çevresini nemlendirerek koyu halka görünümünü en aza indirger. Göz çevresindeki hassasiyeti yatışırır, daha genç ve aydınlık göz çevresi sağlar. Yoğun nemlendirici özelliği ile kuruluğa bağlı çizgi ve kırışıklık oluşumunu önler.

  Sizde daha aydınlık ve bakım göz çevresi için Neostrata ürünlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.