sadsad x
asdasd

Nascita Makyaj Süngerleri

23 ürün

  Nascita Makyaj Süngerleri Dermokozmetika’da!

  Makyajın şüphesiz ki olmazsa olmazları arasında makyaj süngerleri yer almaktadır. Makyaj süngerleri, pratik bir makyaj için sıklıkla tercih edilmektedir. Bu süngerler fondöten, pudra, kapatıcı ve aydınlatıcı gibi likit, krem makyaj ürünlerini cilde kolay bir şekilde uygulamanızı sağlar. Kullandığınız ürünlerin kapatıcılığını arttırır, cildin doğal görünüme ulaşmasına yardımcı olur. Makyaj ihtiyacına yönelik ürünler geliştiren Nascita makyaj süngeri alanında da birçok ürün tasarlamıştır. Tüm Nascita süngerleri kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Nascita sünger çeşitleri makyaj uygulaması yaparken pratik kullanım imkanı sağlar. Makyaj yaparken kullanabileceğiniz bu süngerler, yumuşak yapıya sahiptir. Nascita Ocean Makyaj Süngeri 2'li, Nascita Ombre Kadife Makyaj Süngeri gibi birçok makyaj süngerleri bulunmaktadır. Ürünlerin homojen dağılımını sağlarken kusursuz bir makyaj görünümüne kavuşmanızı sağlar. Aynı zamanda bu süngerler makyaj uygulamasının yanında farklı dokuları sayesinde cilt bakım rutinlerinde de kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Örneğin Nascita Latex Free Yüz Temizleme Süngeri No:0072 nemlendirici ve serumları cildinize nazikçe uygulamanıza imkan sağlar.

  Makyaj Süngeri Nasıl Kullanılır?

  Makyaj süngerini uygularken en önemli nokta sürüş tekniğinizdir. Süngeri cilde sürterek uygulamak yerine tampon hareketlerle uygulayarak ürünün eşit ve homojen bir şekilde yayılmasını sağlarsınız. Süngerin geniş bölgesini alın, yanak kısımlarına, sivri ucunu ise göz altı, burun kenarı bölgelelerine kullanabilirsiniz.  

  Makyaj Süngeri Nasıl Temizlenir?

  Kullandığınız süngeri her kullanımdan önce yada birkaç uygulamadan sonra yıkamaya özen gösterilmesi gerekir. Temizleme işlemi için özel olarak üretilen temizleyicilerden faydalanabilirsiniz. Su dolu bir kaba süngerinizi koyduktan sonra birkaç dakika bekleyin ve bol su ile süngerinizi durulayın. Süngerin sudan arınması için elinizle sıkıp, oda sıcaklığında kurumaya bırakabilirsiniz. Daha uzun süre kullanmak ve hijyen açısından süngerinizi 3 aydan sonra yenilemeyi ihmal etmeyin!

  Sizde makyaj uygulamanızı pratik hale getirmek istiyorsanız Nascita sünger, Nascita fırça ve Nascita tarak gibi tüm ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.