sadsad x
asdasd

Murad Cilt Temizleme Ürünleri

12 ürün

  Murad temizleyici ürünler Dermokozmetika’da!

  Cilt bakımı konusunda her gecen gün bilinçleniyoruz. Doğru yaptğımızı sandığımız cilt bakım rutinin aslında yalış veya eksik olduğunu çoğu zaman farkedemiyoruz. Doğru cilt bakımının ilk kuralı cildin iyi tanınmasıdır. Cilt yapısına göre doğru tercih edilen ürünlerin etkinliğni daha fazla artar. Dermokozmetik Murad markası her cilt problemi için temizleyici ürünler geliştirmiştir. Sizde etkili bir temizlik ve bakım için kategorimiz üzerinden ürünleri inceleyebilirsiniz.

  Murad Essential-C Cleanser

  Leke ve ton farklılıkları için geliştirilmiş Murad C vitaminli temizleyici, cildi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırır. İçeriğindeki vitamin kapsülleri cilde yayılır ve renk eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olur. Cildin nem seviyesini dengeleyen özelliği sayesinde cilde canlılık ve parlaklık kazandırır.

  Murad Daily Cleansing Foam

  Nar özlü köpük temizleyici, siyah nokta ve gözenek problemi için geliştirilmiştir. Köpük formu cildi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırır. İçeriğindeki nar özü siyah noktaları gidererek gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı olur. Narın antioksidan özelliği sayesinde yaşlanma karşıtı bakım yapar. Karma ve karmadan yağlıya eğilimli ciltler için oldukça ideal bir üründür.

  Murad Blemish Clarifying Cleanser

  Yağlı ve akneli ciltler için özel olarak geliştirilmiş bu ürün cildi derinlemesine temizler. Antibakteriyel özelliği sivilce ve akne poblemini giderirken yenilerin oluşmasını önler. Parlamayı kontrol altına alan formülü gün boy mat bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

  Murad AHA/BHA Exfoliating Cleanser

  Tüm ciltler için kullanıma uygun Murad peeling, ciltteki yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizler. AHA/BHA meyve enzimleri ciltteki ölü hücreleri ciltten arındırır. İçeriğindeki jojoba yağı cildin nem seviyesini dengeler. Granülsüz ince yapısı cildi çizmez bu sayede en hassas ciltlerin dahi kullanımına uygundur. Düzenli kullanımda aydınlık ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar.

  Sizde cildinizin temizliği için Murad yüz temizleme jeli, köpük temizleyici, tonik, peeling ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’da bulabilir, cildinize en uygun ürüne hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.