sadsad x
asdasd

Mavala Tırnak Bakımı

18 ürün

  Mavala Tırnak Bakımı Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Güzel ve bakımlı tırnaklara kavuşmanın ilk adımı düzenli olarak tırnak bakımın yapılmasıdır. Tırnaklarınızın bakımlı görünümü ellerinizi de etkileyecektir. Bakımlı tırnaklara sahip eller daha estetik ve etkileyici hale gelir. Herkesin tırnak yapısı birbirinden farklıdır. Bu doğrultuda tırnak bakımında kullanacağınız ürünlerde farklılık gösterir.  El ve tırnak bakımı için her tırnak yapısına göre farklı geliştirdiği Mavala tırnak bakımı çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. O halde gelin birlikte çeşitlerine göz atalım.

   Mavala Mavaderma - Tırnak Uzamasına Yardımcı Bakım

  Tırnakların uzamasından problem yaşayanlar veya hızlı uzamasını isteyenler için oldukça ideal bir üründür diyebiliriz. Tırnağınızı besler ve hızlıca uzamasına yardımcı olur. Uzayan tırnaklarında esnek ve yumuşak kalmasını sağlar. Böylece tırnaklarınız daha güzel ve uzun görünüme kavuşmuş olur.

  Mavala Stop - Tırnak Yemeyi Önleyici Cila

  Belirli nedenlerden dolayı tırnak yemek kontrol edilemez hala gelebilen alışkanlıklardan biridir. Bu sebeple erkenden önlem almak gerekir. 3 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler için geliştirilmiş olan Mavala stop, tırnak yeme alışkanlığını engellemek amacıyla geliştirilmiştir. Ojesiz tırnağa veya oje üzerine de kullanabilirsiniz. Düzenli kullandığınız takdirde tırnaklarınız daha bakımlı ve güzel hale gelir.

  Mavala Scientifique - Tırnak Sertleştirici

  Mavala tırnak sertleştirici bu ürün, çabuk kırılan tırnaklar için oldukça idealdir. Özellikle tırnakların uç kısmı en kırılgan ve korumasız olan kısımdır. Bu sebeple kolayca kırılır. Bu durumu önlemek için tırnağın güçlendirilmesi gerekir. Mavala Scientifique tırnak sertleştirici, tırnakları hızlı sert bir hale getirerek, tırnaklarınızı güçlü görünüme kavuşturur.

  Mavala Mava Strong Tırnak Güçlendirici Cila

  Mavala tırnak güçlendirici, yumuşak yapıya sahip tırnakların kullanımına oldukça uygundur. Tırnaklarınızın güçlendirilmesine katkı sağlar ve çabuk kırılmaları önler. Böylece tırnaklarınızı daha dayanıklı ve kalın yapıda olmasını sağlar.

  Mavala Tırnak Eti Çıkarıcı

  Tırnak etlerini yumuşatmanıza ve tırnak etlerinden kurtulmanıza yardımcı olan bu ürün, manikür uygulamanızı pratik hale getirir. Yıpranmış veya uzun zaman ihmal edilmiş tırnakları güzel görünüme kavuşturur.

  El ve tırnak bakımında kaliteli ve profesyonel ürünler geliştiren Mavala tırnak bakımı ürünlerinin yanı sıra, mavala oje, mavala kirpik serumu gibi çeşitleri de bünyesinde barındırır.

  Sizde tırnak bakımınızda ihtiyacınız olan tüm Mavala ürünleri çeşitlerine Dermokozmetika’dan ulaşabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.