sadsad x
asdasd

Marc Anthony - Coconut Dolgunlaştırıcı Etki

8 ürün

  Marc Anthony Hindistan cevizi sütü özlü saç bakım çeşitleri ile saçlarınızı hacimli görünüme kavuşturun! Tüm çeşitleri kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Saçlar dış görünümü güzelleştiren önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple de düzenli olarak saçlara bakım yapılır. Ancak ince telli, yıpranmış saç tiplerinin diğer saçlara oranla ekstra bakım yapması gerekmektedir. Bu anlamda bu saç tipleri için özel olarak geliştirilmiş olan Marc Anthony Coconut Hindistan cevizi içerikli saç bakım ürünleri ile saçlarınızı canlı hale getirebilirsiniz.

  İnce, yıpranmış ve sarı renkli saçlar için hazırlanan hindistan cevizi sütü ve bamboo özleriyle zenginleştirilen Marc Anthony Coconut serisi oldukça hafif ve doğal bir yapıya sahiptir. Saçlarınıza uyguladığınız andan itibaren yumuşaklık, dolgunluk ve hacim kazandırır. Bu serinin içerisinde ince telli, yıpranmış ve sarı saçlara uygun saç bakım ürünleri bulunmaktadır.

  Marc Anthony Coconut Milk Volume-İnce Telli Saç Bakımı

  Hindistan cevizi sütü içeriği bulunan bu ürün ince telli saç tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. Uygulama yapabileceğiniz şampuan ve saç kremi ürünleri mevcuttur. Saç renginizi korur ve daha kolay taranmasını sağlar. Saçlarınızın dolgun ve hacimli görünüme kavuşması için şampuan ve saç kremini düzenli olarak kullanmanız önerilmektedir.

  Marc Anthony Coconut Oil- Onarıcı Etkili Saç Bakımı

  Saçlar fazla kimyasal işleme maruz kaldığında yıpranır ve saçlarda hasara sebep olur. Bu durumu önlemek adına Hindistan cevizi ve biotin içerikli şampuan ve saç kremini kullanarak, saçlarınızdaki yıpranmayı onararak, canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

  Marc Anthony Coconut Butter- Sarı Saçlar İçin Bakım

  Sarı saçlara özel olarak geliştirilmiş olan şampuan ve saç kremi bulunmaktadır. Hindistan cevizi özlü içeriğiyle saçlarınıza ışıltı katar.

  Sizde saçlarınızın ihtiyacı olan bakım için tüm ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürünü uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.