sadsad x
asdasd

Marc Anthony - Argan Kuru Saçlar

1 ürün

  Kuru saçlar için geliştirilmiş olan Marc Anthony Argan yağlı saç bakım çeşitleri Dermokozmetika’da! Tüm ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Saçlar yeterli miktarda sebum (yağ) üretmediğinde kuru ve cansız bir görünüme ulaşır. Bunun yanı sıra genetik faktörler, çevresel etkenler ve saçların fazla kimyasal işlemlere maruz kalması saçların kurumasına sebep olan unsurlardandır. Kuru saç tipleri için argan yağı ile özel olarak hazırlanan March Anthony saç bakım serisi kuru ve yıpranmış saçların onarılmasını sağlar. O halde gelin birlikte bu seriyi inceleyelim.

  Marc Anthony Argan Oil Shampoo - Argan Yağlı Bakım Şampuanı; argan yağı içeriğine sahip bu ürün kuru saçların onarılması ve parlak görünmesi için hazırlanmıştır. Kuru saçlarınızın ihtiyacı olan nem bakımını yapar ve sağlıkla saçlara kavuşmanızı sağlar.

  Marc Anthony Argan Oil Conditioner - Argan Yağlı Bakım Kremi; saç bakımında şampuan kadar önemli olan adımlardan biri saç kremidir. Özellikle kuru saç tipleri şampuan uygulamasından sonra saç kremi kullanarak, saçların ipeksi ve canlı görünmesine yardımcı olur.

  Marc Anthony Argan Oil Hair Spray - Argan Yağlı Saç Spreyi; saçlarınıza şekillendirdikten sonra hem parlak görünmesi hem de sabit kalması için bu serinin içerisinde yer alan argan yağlı saç spreyinden faydalanabilirsiniz. Bu saç spreyi, şekillendirici etkiye sahip olmakla beraber ekstra tutuş sağlayarak saçlarınızın şeklini uzun süre korur.

  Marc Anthony Argan Oil Dry Styling Oil - Argan Yağlı Besleyici Kuru Yağ; saç bakımının tamamlayıcı adımlarından biri saç yağının kullanılmasıdır. Özellikle kuru saç tipleri argan yağı içerikli kuru yağ ile saçların ihtiyacı olan bakımı sağlamış ve beslemiş olursunuz.

  Kuru saç tipleri için özel olarak hazırlanan bu serinin yanı sıra Marc Anthony pareben ve sülfat içermeyen saç şekillendirici, yıpranmış saçlar için bakım şampuanı gibi birçok ürünü yelpazesinde bulundurur. Marc Anthony kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen saç bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

  Sizde saçlarınızın ihtiyacı olan tüm bakım ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.