sadsad x
asdasd

Lush Lash

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
18 ürün

    Lush Lash Repline bünyesinde bulunan takma kirpik markasıdır. Kadınlar etkileyici bakışlara sahip olmak için takma kirpiklerden faydalanırlar. Bu doğrulta pratik kullanımı ile oldukça kolay kirpikler geliştiren Lush Lash %100 el yapımı olarak hazırlanmıştır. Kirpiklerinizde ağırlık yapmadan kullanım kolayca kullanım imkanı sunar. Uygun fiyat yapısına sahip olan Lush Lash tüketicinin beklentisine cevap verebilen markalardan biridir. 

    Doğal görünümlü kirpikler dışında farklı kirpik çeşitleri de bulunmaktadır. İsterseniz tekli takma kirpik çeşitleri dilerseniz kısa, orta ve uzun olacak şekilde farklı boy seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu kirpiklerde en çok tercih edilen takma kirpik Lush Lash intense çeşididir. İntense kirpikler doğal görünüme sahiptir ve takma kirpik solüsyonu ile zarar görmeden kirpiklerinizi çıkarmanıza olanak sağlar.

     Sizde takma kirpik çeşitlerine Dermokozmetika’dan ulaşabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahi olabilirsiniz.

     

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.