sadsad x
asdasd

La Roche Posay Cilt Temizleme Ürünleri

6 ürün

  Cilt bakımının ilk ve en önemli aşaması olan yüz temizleme ürünlerini seçerken cilt tipinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmak gerekir. Çünkü her cildin problemi ve ihtiyacı farklıdır. Bu sebeple etkili bir cilt bakımı için doğru ürün tercihi son derece önemlidir.

  Dermokozmetik bir marka olan La Roche Posay, Hassas, kuru, akne eğilimli, yağlı ve yaşlanma belirtileri gösteren ciltler için özel temizleme ürünleri geliştirmiştir. Hava kirliliği, makyaj uygulaması gibi faktörler cilt gözeneklerini tıkar, cildin daha temiz ve sağlıklı görünmesini engeller. Yeteri kadar temizlenmeyen ciltlerde ise siyah nokta, gözenek ve sivilce gibi durumlar meydana gelir. Termal su içerikli La Roche Posay yüz temizleme jeli, temizleme kremi ve tonikleri ile cildinizdeki yağı, kiri ve makyajı arındırabilirsiniz.

  La Roche Posay Yüz Temizleme Jeli 

  Sağlıklı bir cildin temel adımı temizleyici ürünlerdir. Cilt doğru ürünle temizlenmediğinde çeşitli problemlere yol açabilir. Örneğin; kuru bir cilt karma veya yağlı cilt temizleyici ürününü kullanır ise cildindeki kuruluk yoğunlaşır ve pul pul dökülmeler meydana gelebilir. Aynı şekilde yağlı bir cilt kuru cilt temizleyici ürününü kullanır ise cildindeki yağlanma ve sivilce problemi daha da yoğunlaşabilir. Tüm bu sorunların önüne geçmek için cilt iyi tanınmalı ve doğru ürünler tercih edilmelidir.

  La Roche Posay Toleriane yüz temizleme jeli,  hassas ve kuru ciltler için geliştirilmiştir. Cildi kurutmayan özelliği sayesinde cildi derinlemesine temizler ve nemlendirir. Hassasiyeti yatıştırarak temiz ve sağlıklı bir cilt görünümü sunar.

  La Roche Posay Effaclar temizleyici jel ise, yağlı ve akneli ciltler için kullanıma uygundur. Sabun içermeyen formülü ciltteki yağı ve gözenekleri temizleyerek cildin doğal nem seviyesini dengeler. Yağlanmayı kontrol altına alan özelliği sayesinde sivilce oluşumunu engellemeyi destekler.

  La Roche Posay waterproof temizleyici ile en yoğun makyajınızı bile kolayca arındırabilirsiniz. Hassas göz çevresi için geliştirilmiş çift fazlı suya dayanıklı formülü sayesinde tek uygulamada yoğun makyajınızı temizler ve göz çevrenizi nemlendirir. Kontakt lens kullananlar için idealdir. Kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız ve bir pamuk yardımıyla tek bir yöne doğru temizleyiniz.

  La Roche Posay Makyaj Temizleme Suyu

  Hassas ciltler için geliştirilmiş makyaj temizleyici misel solüsyon cildi makyajdan arındırır. İçeriğindeki termal su ciltteki hassasiyeti yatıştırarak cildin nem seviyesini dengeler. Sabun, alkol ve paraben içermeyen formülü sayesinde tüm ciltler için kullanıma uygundur. Üstelik yüz, göz ve dudak makyajı çıkaran, durulama gerektirmeyen özelliği ile pratik uygulama sağlar. Yapmanız gereken sadece bir pamuk yardımıyla cildinizi temizlemek!

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.