Yandex Metrica

La Roche Posay Cilt Temizleme Ürünleri

11 ürün

  Yüz bakımının ilk ve en önemli aşaması olan yüz temizleme ürünlerinizi seçerken cilt tipinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmak gerekir. Hassas, akne eğilimli, yağlı, kuru veya yaşlanma belirtileri gösteren ciltler için özel temizleme ürünleri sunan La Roche Posay, bu ürünler sayesinde cildiniz için derinlemesine temizlik ve koruma sağlar. Hava kirliliği, yoğun makyaj, yanlış beslenme gibi sebepler gün boyu cildinizin gözeneklerini tıkayabilir ve temiz görünümünü engelleyebilir. Termal su içerikli La Roche Posay yüz temizleme jeli, kremi ve tonikleri sayesinde cildinizden kirden ve sebumdan arınır. Yüz yıkama ürünlerinin yanı sıra göz çevresi ve dudak için nazik temizleyiciler bulunmaktadır

  Cildin makyajdan arınmasını sağlayan La Roche Posay marka temizleme jeli suya dayanıklı formülü ile kaliteli cilt temizliği sağlamaktadır. Suya dayanıklı kozmetik ürünlerin dahi ciltten çıkarılmasını sağlar. Sabun ve alkol içermeyen özelliği ile cildi kurutmadan etkili bir şekilde tertemiz bir görünüm oluşturur.  Dış etmenler ve kozmetik ürünlerin rahatça çıkarılmasını sağlayan La Roche Posay Yüz Temizleme Jeli özel olarak düzenlenmiş laboratuvarlarında özel olarak hazırlanmaktadır.  Göz çevresi içinde kullanıma uygun olan La Roche Posay Yüz Temizleme Jeli hassas, kuru, karma tüm ciltlerin kolaylıkla kullanabileceği üründür. Kuruluk, tahriş ve kazıntı gibi alerjik reaksiyonların ortaya çıkmasını engeller. Cildi mükemmel derecede nemlendirir ve yumuşak bir dokunuş sağlar.

  La Roche Posay Yüz Temizleme Jeli  Ürünleri

  Makyaj Temizleme Jeli, sağlıklı cilt yapısına kavuşturmada etkili olan yüz temizleme ihtiyacını gideren ürünlerdendir. Formülünde herhangi bir kimyasal madde içermeden cildi derinlemesine temizler. La Roche Posay Gel Demaquillant Physiologic normal ve karma ciltlerin kullanımına uygundur. Suya dayanıklı ve su ile çıkmayan ürünleri mükemmel bir şekilde çıkartmaktadır. LaRochePosay Yüz  Jeli, nemlendirici özelliği ile cildi kurutmadan, temizlenen yerleri nemlendirir. Cilt yapısını bozmadan etkili makyaj temizliği sağlamaktadır. İçeriğinde alkol, sabun ve boya maddesi içermez. LaRoche Posay Gel Demaquillant Physiologic kullananlar tarafından en çok tavsiye edilen ürünlerdendir. Makyaj temizleyici kategorisinde La Roche Posay Effaclar serisinden bahsetmeden geçilmemeli çünkü seriyi kullananların tekrar kullanma ve başkalarına tavsiye etme oranı markanın yaptığı anketlerle ortada!

  Makyaj Temizleme Suyu, makyaj temizleyici bir üründür. Özellikle göz çevresine yapılan makyajın çıkarılmasını sağlamaktadır. Hassas göz çevresini tahriş etmeden kolay bir şekilde temizlik sağlar. Suya dayanıklı formülü sayesinde kalıcı ve su ile çıkmayan boyaların çıkarılmasına yardımcı olmaktadır. La Roche Posay Respectissime değişik ihtiyaçlara göre cilt üzerinde etkisini göstermektedir. Göz makyajında kullanılan makyaj ürünlerinin kolaylıkla temizler. Göz makyajında oluşan rahatsızlık durumlarını engellemeye yardım eder. Cilde zarar vermeden mükemmel temizlik sağlar. Cildi kurutmadan kırışıkların oluşmasına mani olur. Her makyaj temizliğinde kullanıma uygundur. LaRochePosay Yüz Temizleme Jeli göz çevresinde oluşan hassasiyeti yok ederek herhangi bir alerjik durum ortaya çıkarmaz. Paraben ve parfüm içermez. Dış etmenlerin neden olduğu kiri anında temizler.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.