Yandex Metrica

La Roche Posay Cicaplast - Onarıcı Bakım

7 ürün

  La Roche Posay Cicaplast, çevresel faktörler sebebiyle sık sık kızaran, kaşıntı görünen ve tahriş olan çok hassas olan ciltlerin bakım ve onarımını sağlar. Formülünde bulunan madecassoside isimli etken madde sayesinde optimum cilt onarımına destek olur. Bebek, çocuk ve yetişkinlerde kullanılabilen ürün, kuru ve rahatsız ciltleri yatıştırır, zengin ve besleyici dokusuyla cilt koruması sağlar. Sıcak su, güneş, egzama veya medikal tedavi sonrası ciltte görülen aşırı kuruma, pul pul dökülme, soyulma ve kaşıntı gibi problemlerin en rahatlatıcı ve tedavi edici dermokozmetik çözümlerinden biri olan Cicaplast, La Roche Posay’nin termal sulardan aldığı doğal gücü cildinize yansıtır.

  La Roche Posay Cicaplast

  Ağda gibi tahriş edici ürünlerin ardından kızarıklıklar ve iç kısımlarında oluşan renk değişimlerine de iyi gelir. Özünde Centella Asiatica yani Aslanpençesi denilen bitkiden faydalanılır. Hindistan, Madagaskar, Güney Afrika ülkelerinden getirilen bitki yaprakları iltihap dağıtıcı, akne ve akne izlerini iyileştirmeye, özellikle kadınların en çok dert yandığı selülitlere iyi gelmesiyle bilinir. Selülit kremleri arasında saygı duyulması gereken bir yere sahip olan bu seri selülit tedavi yöntemi olarak da sıklıkla başvuruluyor.

  Bilim adamlarının ilgisini çeken bitkinin yapısında bulunan molekül ile oluşturulan; Madecassoside Manganez, Çinko ve Bakırla birleşerek La Roche Posay’ın Cicaplast Serisi ni oluşturur.

  Onarıcı bakım ürünleri arasında yer alan La Roche Posay markası kökeninde oluşturulmuş ve dermotolojik patentli formülü ile bebekler dâhil her bireyin kullanımına uygun testlerden başarıyla geçmiştir.

  Cicaplast Baume B5 Serisi Ürünleri

  Cicaplast Baume B5 ürünü bebeklerin ve yetişkinlerin güvenle kullanabileceği balm şeklinde düzenlenmiştir. Yara ve ciltte irrastasyonlara bağlı sızlama, yanma gibi durumlara karşı yatıştırıcı etkisiyle ferahlık sağlar.

  İnsan, hayatı boyunca başından geçen olaylar ve kazalar sonucunda vücudu deformasyonlara uğrar. Rahatsız edici bir görünümle sosyal etkileşimi engelleyen deformasyonlara artık estetik cerrahi müdahalede bulunmak en uygun seçeneklerden biridir. Fakat bu estetik cerrahi müdahaleler sonrasında geçmeyen yaralar oluşturma riski taşısa da kesik ve yarıkları da hızlıca onarabilen Cicaplast Bakım Kremi herkesin alıp kullanabileceği ufak tüp içerisinde etkili bir üründür.

  La Roche Posay Cicaplast Levres ürünü ise dudak bakım kremleri arasında yerini almış ve kullanıcılarından gelen güzel geri bildirimlerle referansalarını güçlendirmeye devam etmektedir. Soğuk ve kuru havalarda dudakların ihtiyacı olan besleyici ve onarıcı etkiyi dudaklara sunarak onları rahatlamasını sağlar. Cicaplast Levres, akne tedavisi gören kişilerin de sıklıkla kullandığı ve bu kişilerde olumlu etkiye sahip ürün grupları arasındadır:  Akne tedavisine başlamak için karaciğer enzimlerine bakılır. Enzimlerin düzenli çalıştığı tahlillerle belli olur, tedaviye doktor kontrolü eşliğinde başlanır. Akne tedavisine başlayan kişilerin en çok şikâyetçi oldukları konu ise cildin normalden fazla kuruması ve çatlamasıdır. Akne tedavisi sırasında cilt hassaslaşır. Cicaplast Levres çocuk, yetişkin ve akne tedavisi gören kişilerde meydana gelen çatlakların ve hassaslaşan cildin onarımını sağlar, selülitleri tedavi etmesi sürecindeki gibi dokulara ihtiyacı olan içerikleri sunarak onarımı gerçekleştirmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.