sadsad x
asdasd

La Roche Posay Cicaplast - Onarıcı Bakım

6 ürün

  La Roche Posay Cicaplast, çevresel faktörler sebebiyle hassas, kızarık ve tahriş olmuş ciltlerin bakım ve onarımını sağlar. Formülünde bulunan madecassoside etken madde sayesinde optimum cilt onarımına destek olur. Bebek, çocuk ve yetişkinler için kullanılabilen ürün, kuru ve rahatsız ciltleri yatıştırır, zengin ve besleyici dokusuyla cilt koruması sağlar. Sıcak su, güneş, egzama veya medikal tedavi sonrası ciltte görülen aşırı kuruma, pul pul dökülme, soyulma ve kaşıntı gibi problemlerin en rahatlatıcı ve tedavi edici dermokozmetik çözümlerinden biri olan Cicaplast, La Roche Posay’nin termal sulardan aldığı doğal gücü cildinize yansıtır.

  La Roche Posay Cicaplast Ne İşe Yarar?

  • Zarar görmüş hassas ciltlerin onarılmasını sağlar.
  • İçeriğindeki bakır çinko, panthenol sayesinde kuru ve hassas ciltleri yatıştırır.
  • Cilt bariyerini güçlendirir.
  • Bebek, çocuk ve yetişkinler için kullanıma uygundur.

  La Roche Posay Onarıcı Bakım Kremi Cicaplast Nasıl Kullanılır?

  Öncelikle cildin temiz ve kuru olmasına dikkat edilmelidir. İhtiyaç duyulan bölgeye yüz, vücut ve dudaklarınıza uygulayabilirsiniz. Göz çevresine getirmeyiniz. Günlük kullanım için uygundur.

  La Roche Posay Cicaplast Baume 5

  Cicaplast Baume B5 ürünü bebeklerin ve yetişkinlerin güvenle kullanabileceği balm şeklinde düzenlenmiştir. Yara ve ciltte irrastasyonlara bağlı sızlama, yanma gibi durumlara karşı yatıştırıcı etkisiyle ferahlık sağlar.

  La Roche Posay Cicaplast Levres ise onarıcı dudak bakım kremidir.  Soğuk havalarda kuru ve çatlamış dudakları çevresel faktörlere karşı koruyarak besler ve onarır. Geliştirilmiş içeriği ile dudakların yumuşak ve nemli kalması sağlar. Ayrıca Cicaplast Levres akne ve medikal tedavi sebebiyle kurumuş dudaklarında bakımını sağlar. Sadece yetişkinler için kullanıma uygun olan bu ürün;

  • Dudaklardaki kuruluğu giderir.
  • Dudakları çevresel faktörlere karşı korur.
  • Dudakları anında yatıştırır ve nemlendirir.
  • Dudaklarda uzun süre bakım ve rahatlama sağlar.

  La Roche Posay Cicaplast, La Roche Posay Cicaplast 40ml, La Roche Posay Cicaplast 100ml La Roche Posay onarıcı krem ve daha fazla ürün seçeneğini bu sayfadan inceleyebilir, uygun fiyat hızlı kargo ve güvenli alışveriş imkanıyla Dermokozmetika’dan tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.