sadsad x
asdasd

Kadolin

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
2 ürün

  Kadolin Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Dermadolin firmasına ait olan Kadolin, saç bakım markasıdır. Ardıç çamı özünden elde edilen bitkisel saç bakım şampuanı Kadolin, kepek, pullanma ve kabuklanmayı önlemede etkilidir. Ayrıca yağlanmayı da kontrol altına alır. Kadolin son teknoloji ile geliştirdiği ürünleri tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Geliştirdiği ürünleri özel formüller ile harmanlayan Kadolin deneyenlerin en sık tercih ettiği saç bakım markasıdır.

  Saç bakımı kadın veya erkek farketmeksizin herkes için oldukça önemlidir. Ancak herkesin saç tipinin birbirinden farklı olduğunu da unutmamak gerekir. Özellikle mevsimsel geçiş dönemlerinde meydana gelen kepek birçok kişinin saç problemi arasında yer alır. Kepek, saçlardaki dış görünümü etkiler ve saçların bakımsız görünmesine neden olur. Bu durumu önlemek için ise en önemli adım düzenli olarak saç bakımının yapılmasıdır. Kadolin markası da bu doğrultuda ilerleyerek markanın en çok tercih edilen kepek karşıtı ürünlerini geliştirmiştir.

  Kadolin Kepek ve Yağlanmaya Karşı Etkili Şampuan

  Kadolin şampuan, ardıç çamı özünden elde edilen bitkisel formüllerle hazırlanmıştır. Kepek, pullanma ve kabuklanmayı önlemede etkilidir. Ayrıca yağlanmayı da kontrol altına alır. Saç ve saç derisini nazikçe temizler. Geliştirilmiş içeriği saçları besleyerek kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Saçlara yumuşaklık ve canlılık kazandırır.

  Siz de tüm Kadolin ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.