Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Kadın Rollon - Stick

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

 (1)

Hediye Fırsatı
599,90 TL
449,93 TL

 (2)

Hediye Fırsatı
499,00 TL
324,35 TL
Sepette Ek %25 İndirim
243,26 TL
450,00 TL
360,00 TL
386,00 TL
347,40 TL
Hediye Fırsatı
300,00 TL
225,00 TL
201,95 TL
141,36 TL
Hediye Fırsatı
480,00 TL
384,00 TL
586,90 TL
498,86 TL
Hediye Fırsatı
450,00 TL
360,00 TL
Toplam 57 ürün bulunmaktadır.

Kadın Roll On& Kadın Stick Vücuda Etkisi

Erkeklere oranla daha fazla kişisel bakımına özen gösteren kadınları bu durumlarda her zaman çantasında bu tip ürünler taşımaktadır. Kullanım alanı gereği kötü kokuları önleyici özelliği sayesinde etrafa güzel kokuların yayılmasına yardımcı olmaktadır. Kadın Roll On ve Terleme karşıtı ürünleri geniş bir koku ve mark yelpazesine sahiptir. Kozmetik markaların olduğu kadar dermokozmetik ürünlerinde yelpazesinde sayılı Kadın Roll On ve Kadın Stick ürünleri bulunmaktadır. Terleme karşıtı sıvı ve kolayca sürülebilen top şeklinde bir başlığa sahiptir. Kadın Stick ürünleri ise çeşitli markalara ait ürün serisinde yer alan beyaz ve katı bir şekilde dönerek açılan alt mekanizmaya sahiptir. İçeriğinde bulunan bitki ve meyve özleri ile aroma halinde kullanılmaktadır. Karma, hassas, yağlı tüm ciltlerin kullanımına uyum sağlamaktadır. En iyi terleme önleyici ürünler içerisinde leke ve iz bırakmayan formüle sahiptirler.  Cilt bariyerlerine zarar vermeden herhangi bir kusur veya leke oluşturmaz. Kadın Roll On ve Kadın Stick ürünleri kullananlar tarafından tercih edilen ürünlerden biridir.

Kadın Roll On ve Kadın Stick Ürünleri

Vichy Terleme Karşıtı 48 Saat Etkili İz Bırakmayan Ürün, alerjik reaksiyon oluşmasını önlemeye yardımcı olan yapısı ile etkili bir bakım sağlar. Hassas ciltler dâhil tüm ciltlerin kullanımına uygun olan bu ürün terlemeyi uzun süre etkisiz hale getirmektedir. İstenmeyen kokuların giderilmesinde büyük rol taşıyan terleme karşıtı koltuk altı bakım ürünü kısa sürede etkileyici bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. Kırk sekiz saat boyunca aktif olarak görev yapan ter önleyici ajanlar kıyafet ve elbiselerde iz bırakmaz. Aşırı terleme durumlarını ortadan kaldırır. Hoş koku yayan formülü ile kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünler içerisinde yer alır.

Sebamed Deodorant Balsam Sensitive, içeriğinde meydana gelen özlerin bir araya gelmesi ile oluşan özel formülü cilt sorunlarına neden olmamaktadır. Cilt bariyerlerini desteklemeye yardımcı olan formülü kısa sürede etkisini göstererek kuru ciltler dâhil tüm ciltlerin kullanımına uyum sağlar. Hipoalerjik bir yapıya sahiptir. Cilt yüzeyinde aşırı kötü koku ve ter olmasını önlemeye yardımcı olur.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.