sadsad x
asdasd

Kadın Deodorant

108 ürün

Kadınlar gün içerisinde güzellikleri yanı sıra kokularına da özen göstermektedir. Etkileyici koku seçimleri ile terleme sonucu oluşan kötü kokuların absorbe edilmesini sağlamaktadır. Bunun için kadın deodorant ürünleri ilk tercihler arasında yerini almaktadır. Pudralı ve pudrasız seçenekleri ile kadın deodorant ürünleri kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Kadın Deodorant Vücuda Etkisi

Erkek deodorant ürünleri olduğu gibi kadın deodorant ürünleri de bulunmaktadır. Kadınların günlük koşuşturması sırasında meydana gelen kötü kokuların yok edilmesini sağlayan ürünler büyük bir yarar sağlamaktadır. Koltuk altı çevresinde meydana gelen bu kokular etrafı oldukça fazla rahatsız etmektedir. İçerikleri bakımından farklılık gösteren kadın deodorant ürünleri birden çok çeşit ve markanın içerisinde yer alır. Bitki özlerinin yardımı ile oluşan bu ürünler formülünde oldukça zengin bir yapıya sahiptir. Bu sayede anında etki ederek oluşan kokuların önlenmesinde yardımcı olur. Bu kokuların giderilmesi için kullanılan ürünler bakteri oluşumuna karşı koruma sağlamaktadır. Bakteri fazlalığı kötü kokunun etrafa yayılmasını sağlamaktadır. Kadın deodorantları kullanılan bölgenin temiz olması oldukça önemlidir. Temiz olmayan bölgede bakteri oluşumu meydana gelmesi yüksektir. Temiz ve hoş kokuya sahip olmak adına yapılan ilk adımlardan biri vücut temizliğinin yapılmasıdır. Kadın deodorant ürünleri kullanılırken sıkılan bölgeden uzak tutularak uygulanması gerekmektedir. Dik şekilde püskürtülen esans koku gün içerisinde etkisini kaybetmeden etkinliğini sağlamaya devam eder. Uzman doktor ve dermatologlar tarafında tavsiye edilen ürünlerdendir. 

Kadın Deodorant Ürünleri

Dermalogica Environmental Control Deodorant, stick formunda üretilen bir yapıya sahiptir. Aktif olarak oluşan kötü kokuların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Kadınlar tarafından büyük önem verilen kokular etkinliğini yetmiş iki saat boyunca sürdürmeye devam etmektedir. Kalabalık ortamlarda terleme oluşmasına engel olan bu ürün doğal bir kokuya sahiptir. İçeriğinde bulunan dermokozmetik ürünler sayesinde hassas, karma, yağlı, normal tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Hassas ve alerjik ciltler üzerinde de olumlu etkiler uyandırmayı başarmıştır. Suni ve yapay herhangi bir madde içermez. Doğal bir koruma sağlamaya yardımcı olur. Alerjik reaksiyonların oluşmasına engel olur. Cilt toleransını yükseltir ve cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardımcı olur. Düzenli kullanım sonrasında ter kokusu oluşumunu kalıcı olarak giderilmesini sağlar.

Sebamed Deodorant Spray Blossom Bayan,  formülünde beş adet etki barındıran dermokozmetik içeriğe sahip deodorant ürünleri içerisinde yer alır. Cildin Ph değerini korumaya yardım ederken diğer bir yandan bu işlemin yeniden gerçekleşmesini sağlayarak uzun süre ter kokusunun önlenmesini sağlar. Rahat ve kalıcı bir etki sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.