sadsad x
asdasd

John Frieda Serum

5 ürün

  John Frieda Serum Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Saç bakımında yer alan bir diğer bakım ürünü saç serumlarıdır. Saç serumları içerdiği vitamin ve proteinler ile saçları destekleyerek saçın daha sağlıklı olmasına katkıda bulunur. Bu doğrultuda  saç bakımında ürünler geliştiren John Frieda saç serum çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  John Frieda Core Restore Advanced Protein Volumiser Saçlara Hacim Veren Serum

  İnce telli saçların hacimli görünüme kavuşması için geliştirilmiş bakım serumudur. İçeriğinde bulunan formülü sayesinde ince telli ve sönük saçlar canlılık ve volüme kazandırır. Bunun yanı sıra saçlarınızı nemlendirirken, yumuşak yapıya sahip olmasına yardımcı olur.

  John Frieda Frizz-Ease Original Formula Saç Bakım Serumu

  Mat ve kuru yapıdaki saçlar için geliştirilmiş serum çeşitlerindendir. Saçlardaki elektriklenmeyi kontrol altına alarak, çevresel faktörlere karşı korur. Aynı zamanda saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

  John Frieda Frizz-Ease Hair Serum Extra Strength Formula

  Ekstra elektriklenen ve kabaran saçların tercih edebileceği serumlar arasında yer almaktadır. John Frieda Frizz Ease serum, geliştirilmiş olan içeriği ile elektriklenmeyi giderirken saçları çevresel faktörlere karşı korur. Saçlarınızı nemlendirmeye ve beslemeye de yardımcı olur.

    John Frieda Frizz-Ease Perfect Finish Polishing  Saç Serumu

  İçeriğinde bulunan formüller sayesinde saçlarınızı parlak görünüme kavuşturur. Saçlarınızı çevresel faktörlere karşı korurken, elektriklenmeyi kontrol altına alır. Bunun yanı sıra saçlarınızı nemlendirir, besler ve yumuşaklık kazandırır.

  John Frieda saç serumlarının yanı sıra saç bakımında yer alan şampuan, saç açıcı sprey, maske gibi çeşitleri de yelpazesinde barındırır. John Frieda kullananlar tarafından da sıklık tercih edilen saç bakım markaları arasında yer alır.

  Sizde saç bakımınızda kullanabileceğiniz John Frieda serumları ve diğer tüm saç bakım ürünlerini Dermokozmetika’dan uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.