Yandex Metrica

John Frieda

John Frieda markası 1989 yılında ortaya çıkmış kullanıcılarına önem veren, memnuniyet amaçlayan bir markadır. Yaklaşık 30 yıl önce açılan John Frieda isimli bir kuaför dükkânında başlayan bu markanın serüveni müşterilerine gösterdikleri hassasiyet ve önem sayesinde kısa zamanda ünlülerin, güzellik uzmanlarının ve kadınların gözdesi olmuştu.  Uzun süren uğraşlardan ve araştırmalardan sonra, inovatif Frizz Ease saç serumu  hizmete sunuldu.

 markası bugün tüm saç bakım markalarına öncülük ediyor. 

John Frieda Ürünleri

JOHN FRIEDA FRIZZEASE MUCİZEVİ İYİLEŞME BAKIM ŞAMPUANI 250 ml: Kuru ve yıpranmış saçların onarılmasına yardımcı olur. Elektriklenme ve kabarmaya karşı saç direncini arttırır. İlk kullanımdan itibaren saçlarınızı nemlendirir ve bu sayede gözle görülür bir şekilde yumuşatır. Özellikle orta kalınlıkta ve dalgalı saçlar için kullanıma uygundur. 

 Saç yapısını besler, yumuşaklığı arttırır ve elektriklenmeyi önler. 

FRIZZ EASE 6 ETKİLİ EKSTRA GÜÇLÜ SERUM 50 ml: Termal koruyucu içeren bu serum ilk kullanımdan itibaren saçlarınızı parlak bir görünüme kavuşturur, kabarma sorununu ortadan kaldırır ve nemi saçtan uzak tutar. Uzmanlar ve dermatologlar tarafından incelenen formül yapılan testler sonucunda da mükemmel sonuçlar çıktığı kanıtlanmıştır.

JOHN FRIEDA SHEER BLONDE SARI SAÇLARA ÖZEL RENK YENİLEYİCİ ŞAMPUAN 250 ml: Ürün doğrudan sarı saçlı insanlara yöneliktir. Sarı rengin her tonu için uygundur. Saç renginde ki bakır ve kızıl tonları yok etmek ve renk tonunu belirginleştirmek için günlük kullanıma uygun bir şampuandır. Sadece 3 yıkamada etkisini gösteren ürün kullananların markaya olan beğenisini ve güvenini arttırıyor. 

79 ürün
    1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.