Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Herbatint

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 38 ürün bulunmaktadır.

Herbatint, uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahip olan ve doğal içeriklere odaklanan bir saç boyası markasıdır. İtalya merkezli olan bu marka, 1970 yılında bir kimya mühendisi ve bir kozmetolog olan Michele Albergo tarafından kuruldu. Herbatint, saç renklendirme ürünleri konusunda öncüdür ve özellikle bitkisel ekstraktlar ve bitki kökleri gibi doğal malzemeler içeren formülasyonlarıyla bilinir.

Herbatint'in saç boyası ürünleri genellikle amonyak, paraben ve reçine içermeyen formülasyonlarıyla dikkat çeker. Marka, saç rengini doğal bir şekilde güçlendirmeyi ve renklendirmeyi amaçlar. Ayrıca, Herbatint ürünleri geniş bir renk skalasını kapsar, bu da kullanıcılara kişisel tercihlerine uygun bir renk seçme özgürlüğü tanır.

Herbatint, sürdürülebilir ve çevre dostu bir yaklaşım benimseyerek, bitkisel içeriklerle formüle edilmiş ürünleriyle doğal ve organik saç bakımı arayan kullanıcılar arasında popülerlik kazanmıştır. Saç boyası ürünleri yanı sıra, markanın saç bakım ürünleri de saçın sağlığını desteklemeyi amaçlar. Herbatint, doğallığı, etkililiği ve çevresel duyarlılığı ön planda tutan bir marka olarak tanınır.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.