sadsad x
asdasd

Glo Minerals Dudak Kalemi

7 ürün

  lo Minerals Dudak Kalemi Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Dudak makyajının en önemli unsurları arasında dudak kalemi bulunmaktadır. Genellikle dudak kalemi dudak hatlarınızı belirginleştirmek, ruj rengini ortaya çıkarmak ve kalıcılığını korumak için kullanılır. Sizde mineral içerikli Glo Minerals dudak kalemi çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Makyaj uygulamasında dudakların olduğundan daha belirgin ve dolgun görünmesini sağlamak için ruj tek başına yeterli kalmaz. Bu sebeple dudak kalemi kullanarak dudaklarınızda istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu anlamda kolay sürümü, yumuşak yapısı ve renk çeşitliliğiyle Glo Minerals dudak kalemi kullanabilirsiniz. Glo Minerals dudak kalemi kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen dudak makyajı ürünleri arsasında yer alır.  

  Bu dudak kalemleri, yoğun renk pigmentine ve kadifemsi dokuya sahiptir. Bu sebeple ruj olarak kullanma imkanı da sunar. Örneğin; Glo Minerals Gloprecision Lip Pencil dudak kalemi dudak çevrenizi çerçevelemenize yardımcı olurken kremsi formülü sayesinde dudaklarınıza bakım yapar. Aynı zamanda dayanıklı özel ahşap yapısı ve bir ucu ruj fırçasına sahip olduğu için pratik kullanmanıza yardımcı olur. Dudaklarınızda nude renkler tercih ediyorsanız Glo Minerals Petal, Rosewood  tonlarını tercih edebilirsiniz. Glo Minerals Precise Micro Lipliner dudak kalemi çeşitleri ise dudağınıza ruj olarak uygulayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

  Dudak Kalemi Sürmenin Püf Noktaları

  • Dudak kaleminizi doğru uyguladığınızda istediğiniz dolgun ve belirgin dudak görünümüne ulaşabilirsiniz.
  • Dudaklarınızı dolgun göstermek için ilk önce dudak kaleminizi dudak çevrenizin hafifçe dışından başlayarak sürün.
  • Dudaklarınızı çerçevelerken eğri çizgi oluşmamasına özen gösterin.
  • Dudak kaleminizi sürdükten sonra rujunuzu sürün.
  • Eğer rujunuzun daha kalıcı olmasını istiyorsanız dudaklarınıza ruj sürdükten sonra bir kat daha dudak kalemi uygulayabilirsiniz.

  Sizde dudak makyajınızı daha belirgin hale getirmek istiyorsanız dudak kalemi çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.