sadsad x
asdasd

Gillette

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
80 ürün

Gillette tıraş ürünleri Dermokozmetika’da!

Kuruluşundan itibaren en iyi tıraş performansı sağlama tutkusu ile yola çıkan Gillette, yakın, hassas ve konforlu özelliği sayesinde kullananlar tarafından büyük beğeni kazanmıştır. 1957 yılında üç özellikli ilk ayarlanabilir tıraş makinesini piyasaya sürmüştür. Piyasaya sunduğu her ürün kullanıcıları tarafından severek tercih edilmektedir. Kurulduğu yıldan bu yana sürekli kendini yenileyen marka kadınlar içinde tıraş makineleri tasarlamıştır. Kısa süre içerisinde tıraş deyince akla ilk gelen markalar arasında yerini almıştır.

Kadın Tıraş Bıçakları

Kadınların cildi daha hassas ve narindir. Bu sebeple kullanılan ürünler farklılık göstermektedir. Kadınların kişisel bakım ve hijyeni sağlayan çeşitli tıraş bıçakları ile acıma hissi olmadan pürüzsüz bir ten sağlar.

Gillette Venus Breeze kadın tıraş bıçağı, kıvrımlara uyum sağlayan özel tasarıma sahiptir. 3 bıçaklı özelliği sayesinde en kısa tüyleri dahi alarak yakın ve pürüzsüz bir tıraş sağlar.

Bunun yanı sıra kadınlar için Gillette Simply Venus kullan at bıçakları ile her an kolay ve pratik uygulama sağlamaktadır.

Erkek Tıraş Bıçakları

Erkek cildi daha kalın bir yapıya sahiptir. Ancak sakal kılları kişiden kişiye farklılık gösterir. Bazı erkeklerin sakalları kalın ve sertken, bazıları daha ince olabilir. Gillette erkek tıraş bıçak çeşitleri ile her sakal yapısına özel kolay tıraş imanı sunmaktadır. Gillette Blue 3, Gillette Mach3 Turbo gibi daha birçok çeşide sahiptir.

Sizde Gillette tıraş köpüğü, Gillette tıraş jeli  ve tüm tıraş bıçakları çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.