sadsad x
asdasd

Gargaralar

52 ürün
    1 2

Diş sonrasında yer alan temizlik ağız içerisinde meydana gelen bakterilerin temizlenmesidir. Gargara bakımı diş fırçalandıktan sonra akut solunum bölümünde yer alan mikropların ve bakterilerin yer etmesini önlemeye yardımcı olmaktadır. Vücutta iltihap ve acıya sebebiyet veren etkenlerin gelişmesini önleyici solüsyon ile gerçekleştirilir. Boğaz ağrısı, farenjit, bademcik iltihaplanmasında tedavi amaçlı kullanılan bakım ürünleri diş eti rahatsızlıkları içinde tercih edilen ürünler arasındadır. Ağız içi temizliğinin sağlanması oldukça zordur. Konuşurken dudakların hareket etmesi halinde açılan hava boşluklarından farkında olmadan sıkça mikrop ve bakteri ağız yoluna girer. Gargara bakım ürünleri bu mikropların anında ölmesine ve yok olmasını sağlar. Diş sağlığı içinde önemli yere sahip olan bu ürünler yemeklerden sonra kalan yemek artıklarının temizlenmesini sağlamaktadır.  

Gargara Bakımı

Diş tedavisi sırasında plak temizleme, diş eti iltihapları, diş kanaması gibi sorunların iyileşmesine yardımcı olan gargara bakımı içeriğinde bulunan benzidamin hidroklorür tüm ağız içerisinde oluşan hastalıkları meydana getiren mikrop ve bakterilerin yok olmasını sağlar. akut yoluyla alınan sıvı ağız içerisinde birkaç defa döndürülerek çalkalanmalıdır. Bu sayede diş fırçasının erişemeyeceği tüm noktalara derinlemesine temizliği götürür. Dış fırçalamak ağız sağlığı için ne kadar önemliyse gargara da bir o kadar önemli yardımcıdır. Yemeklerden sonra uygulanan gargara tüm pisliği dışa vurur. Gargara bakım ürünleri kullanırken doktor tavsiyesi üzerine uygulanmalıdır. Ağız sağlığının iyi olması mikropların tamamen yok olması anlamına gelmez. Gargara bakımı belirli yaştan sonra başlanması gerekmektedir. En erken 6 yaşında başlanan küçük tedavi hamilelik ve emzirme dönemlerinde danışılarak kullanılmalıdır.

Gargara Bakımı Ürünleri  

Ağız Bakım Suyu, hava aracılığı ile ağızımıza birçok bakteri ve mikrop girmektedir. Yemek ve plak oluşumları ile ağız içerisi kötü bir duruma gelir. Çeşitli rahatsızlık ve hastalığa davetiye çıkartan bu durumlar gargara bakım ürünleri sayesinde giderilmektedir. Beyazlatıcı özelliği ile ağız çalkalama suyu Listerine Advanced White kusursuz bir görünüm ve ferahlık sağlar. Saniyeler içerisinde gösterdiği etki ile ağız sağlığını korumaya yardımcı olur. Listerine Advanced White doktorların tavsiye ettiği ürünlerdendir.

Listerine Stay Ağız Bakım Suyu, ağız içerisinde oluşan tartar ve lekelerin giderilmesinde büyük önem teşkil etmektedir. Diş temizliğini sağlamaya yardımcı olan Listerine Stay White ağız bakımını yaparken dişlerin beyazlamasını sağlar. Uzun süren diş tedavilerinden sonra diş etlerinde oluşan hasarlarında giderilmesini sağlayan gargara her bireyin rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasındadır. Konuşurken veya yakın temas anlarında ağızın kokmasını önler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.