sadsad x
asdasd

Flormar Dudak Kalemi

31 ürün

  Flormar dudak kalemi ile dudağına istediğin şekli verebilir, rujunun daha kalıcı olmasını sağlayabilirsin! Kategorimiz üzerinden rujuna uyum sağlayacak en uygun dudak kalemini seç ve dudaklarına dolgun bir görünüm kazandır!

  Trendi hiçbir zaman geçmeyen dudak kalemlerinin kullanım alanları oldukça genişliyor. Eskilerde dudak hatlarını ortaya çıkarmak için tercih edilirken, şimdilerde adeta bir ruj görevini görüyor. Makyaj malzemelerinin tamamlayıcı ürünleri arasında yer alan Flormar dudak kalemi, yoğun renk verici özelliği sayesinde dudaklarınıza ruj etkisi sağlar. Waterproof suya dayanıklı formülü gün boyu kalıcılığını korur. Yumuşak ucu sayesinde kolay ve pratik uygulama sağlar. Trendi yakından takip eden marka modaya uyumlu renk seçeneklerini ürün yelpazesinde bulundurmaktadır.

  Makyajda nude tonlarından vazgeçemiyorsanız Flormar 201 dudak kalemi tam da size göre! Soğuk pembe renk tonunu yansıtan bu ürün ile dudak makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Flormar dudak kalemi kullananlar ve bloggerlar tarafından da 202 numara küllü pembe, 211 kahverengi, 219 gül kurusu renkleri tavsiye edilmektedir. Tüm renk çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilirsiniz

  Dudak Kalemi Nasıl Kullanılır?

  Dudak kalemi uygulamadan önce karar vermeniz gereken tek şey dudaklarınızda nasıl bir görünüm istediğinizdir. Eğer günlük hayatta dudaklarınızı belirginleştirmek ve renklendirmek için tercih edeceksiniz; dudak çizginizin üzerinden başlayarak uygulayın. Sonrasında iç kısımları doldurun. Dilerseniz üzerine ruj uygulayabilir veya tek başına kullanabilirsiniz.

  Dudaklarınızda daha dolgun bir görünüm istiyorsanız; açık renk pudra veya baz ile dudağınızın üzerinden hafifçe geçiniz. Dudak çizginizin biraz üzerinden başlayarak uygulayınız. Dolgun dudaklar için kaleminize uygun mutlaka bir ruj uygulamayı ihmal etmeyin.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.