sadsad x
asdasd

Fa

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
24 ürün

  Fa Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Henkel firmasına bağlı olan Fa, inovatif vücut bakım ürünleriyle duyularınızı harekete geçirir, tazelenmiş ferah bir cilt hissi sağlar. Dünya çapında en çok bilinen vücut bakım markalarından biri olan Fa, Orta Doğu, Afrika ve Asya gibi pasifik birçok bölgede yer alırken geliştirdiği özel kokulara sahip deodorantları tüketicilere sunarak beğenilerini kazanmayı başarmıştır.

  Ferahlık ve tazelik denince akla gelen kişisel bakım markası Fa farklı tasarıma ve etkileyici kokulara sahip ürünler üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Fa deodorant ürünlerinin etkisini geliştirmek ve kokuları her zaman güncel tutmaya çalışmaktadır. Siz de kendi koku tercihinize uygun deodorant çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Fa Ürünleri

  Kadın veya erkek birçok kişi gerek hava şartlarından gerekse günlük hayatın koşuşturmasından terler. Bunun doğal bir sonucu olarak da ter kokusu ortaya çıkar. Bu durumu önlemek adına Fa markasının özenle geliştirdiği deodorant çeşitleri tam bir kurtarıcınız olacaktır. Hem kadın hem de erkekler için hazırlanan deodorant veya roll-on ürünleri meyve ekstresi kokularıyla cilde ferahlık sağlarken vücuda hoş bir koku da bırakır. Uygun fiyat politikasıyla da her kesime hitap etmektedir. O halde gelin birlikte Fa deodorant çeşitlerinin genel özelliklerine birlikte bakalım…

  • Terleme önleyicidir.
  • İçeriğinde bulunan özel formül ve meyve ekstreli sayesinde cilde hoş bir koku sağlar.
  • Sprey formu ile kolayca uygulamanıza yardımcı olur.
  • Uzun süre kalıcı formülü sayesinde toplu ortamlarda rahat hareket etmenizi sağlar.
  • Kıyafetlerde leke bırakmaz.

  Siz de deodorant kullanarak günlük hayatınızı kolaylaştırın! Temiz ve kuru cilde 15-20 cm uzaklıktan uygulayınız.

  Fa deodorant veya roll on çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.