sadsad x
asdasd

Esthederm Yoğun Kırışıklık

8 ürün

  Esthederm kırışıklık karşıtı bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Kimlik yaşı ile birlikte cilt yaşıda zamanla ilerlemeye başlar. Çevresel faktörler, sağlıksız beslenme, kimyasal işlemler gibi daha bir çok faktör cildin zamanından önce yaşlanmasına da neden olur. Tüm bu durumlara önem alınmaz ise yaşlılık belirtisi dediğimiz çizgi ve kırışıklıklar zamanla cilde yerleşir ve derinleşir. Bu durum sağlık acısından önemli bir husus olmasa da estetik görünüm açısından kişiyi son derece rahatsız eder. Sizde cildinizin daha genç ve bakımlı görünmesini istiyorsanız kategorimiz üzerinden Esthederm yoğun kırışıklık bakım ürünlerini inceleyebilirsiniz.

  Esthederm Intensive Retinol Serum

  Derin kırışıklık ve foto yaşlanmaya karşı bakım sağlayan bu ürün içeriğindeki Retinol ile cildin yenilenme süresini hızlandırır. Kırışıklık, çizgi gibi cilt problemlerinin giderilmesine yardımcı olur. Cilde genç ve pürzsüz bir görünüm kazandırır. Serum uygularken dikkat edilmesi gereken en öenmli unsur cildin temiz ve kuru olmasıdır. Temiz cilde uygulanan ürünler cilt altına hemen emilim sağlar ve daha hızlı etki etmeyi destekler. Cildinizi temizleyip tonikledikten sonra parma uçlarınızla tüm cildinize eşit bir şekilde serum uygulayabilirsniz. Etkiili bir sonuç için bakım kremi ile birlikte uygulanması tavsiye edilmektedir.

  Esthederm Intensive Retinol Cream

  Derin kırışıklık ve sarkmalar için geliştirilmiş bakım kremi formülündeki A vitamini ve retinol ile cildin yenilenme süresini hızlandırır. Cilt yüzeyine yerleşmiş çizgi ve kırışıklıkların en aza indirgenmesini sağlar. Cilde daha genç ve bakımlı bir görünüm kazandırır.

  Sizde Dermokozmetika üzerinden yaşlanma karşıtı bakım ürünlerini detaylıca inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.