sadsad x
asdasd

Esthederm Yağlı Cilt Bakımı

3 ürün

  Yağlı ciltler burada mı? Esthederm Pure Control serisi ile yağlanma kontrol altında!

  Yağlı ciltler diğer cilt tiplerine göre daha özel bir bakıma ihtyiaç duyar. Çünkü cildin ürettiği sebum (yağ) fazllalığı siyah nokta, akne, sivilce ve gözenek gibi cilt problemlerinin oluşmasını sağlar. Bu sebepla sadece bir ürün kullanmak yağlı ciltler için yeterli değildir. Öncelikle arındırıcı etkili temizleme jeli tercih etmemliler sonrasında cilt problemine göre matlaştırıcı, gözenek sıkılaştırıcı gibi onarıcı etkiye sahip bakım kremi uygulamaları gerekir.  Esthederm Pure System serisi ile yağlı ciltlerin ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlar.

  Bu serinin özelliklerine bakacak olursak;

  • Cildi arındırır.
  • Siyah nokta oluşumunu engeller.
  • Gözenek görünümünü giderir.
  • Cildin sebum (yağ) seviyesini kontrol altına alır.

  Sizde cildinizde yağlanma problemi yaşıyorsanız Esthederm Pure Control kremi tercih edebilirsiniz. Karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş bakım kremi cildi toksinlerden arındırır, siyah nokta ve sivilce oluşumunu engeller, gözenekleri sıkılaştırır. Geride arınmış pürüzsüz bir cilt görünümü sunar.

  Sizde cildinizdeki problemlerden yana şikatciyseniz Dermokozmetika’dan Esthederm bakım ürünlerini inceleyebilir, cildinizin ihtiyacı olan ürünlere uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.