sadsad x
asdasd

Esthederm Nemsiz Cilt Bakımı

3 ürün

  Esthederm nemlendirici bakım serisi Dermokozmetika’da!

  Cildin sağlıklı, bakımlı ve genç görünmesi için nemlendirici uygulması son derece önem taşır. Çünkü nem = su kaynadığıdır. Ciltteki nemsizlik tedavi edilmezse çeşitli cilt problemlerini de beraberinde getirir. Bu problemlerin başında ise ;

  • Kuruluk
  • Kaşıntı
  • Pul pul dökülme
  • Yaşlılık belirtileri

  Gelmektedir. Esthederm Hydra System serisi cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak doğal nem seviyesini korur. Boylelikle cildin daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlar. Sizde kategorimiz üzerinden Esthederm nemlendirici bakım serisini inceleyebilirsiniz.

  Esthederm Aqua Diffusion Cream

  Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun bu ürün cildin ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlamaya yardımcı olur. Geliştirilmiş formülü cildi çevresel faktörlere karşı korurken ihtiyaç duyduğu nem seviyesini dengeler. Kuruluğa bağlı gerginlik hissini azaltır, kaşıntıyı en aza indirger ve çizgi, kırışıklık gibi yaşlılık belirtilerinin oluşmasına karşı önlem alır.

  Eğer karma veya yağlı bir cilde sahipseniz Esthederm Aqua Fluid nemlendirici tercih edebilirsiniz. İnce yapısı cildi yağlandırmaz ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Cilde doğal bri ışıltı ve parlaklık kazandırır.

  Esthederm Aqua Diffusion nemlendirci , tonik, temizleyici süt ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirrsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.