sadsad x
asdasd

Esthederm Hormonal Yaşlanma

4 ürün

  Esthederm hormonel yaşlanma ürünleri Dermokozmetika’da!

  Cyclo System hormonel yaşlanma süresinde yaşanan çizgi, kırışıklık, sarkma gibi cilt problemlerini gidermek, cilde daha genç ve bakımlı bir görünüm kazandırmak için geliştirilmiştir. Kategorimiz üzerinden cilt bakım ürünlerini inceleyebilir, cildiniz için yaşlanma karşıtı bakım rutini oluşturabilirsiniz.

  Çevresel faktörler, mevsim geçişleri, sağlıksız beslenme gibi daha birçok etken cildin canlılığnı ve parlaklığını kaybetmesine sebep olur. Bu durum yaşın ilerlemesiyle birlikte çizgi, kırışıklık gibi daha birçok yaşılık belirtilerini beraberinde getirir. Esthederm Cyclo System ürünleri ile hormonel yaşlanmaya bağlı çizigi ,kırışıklık, elastikiyet (sarkma)  gibi cilt problemlerini gidermeye yardımcı olur. Seri içeriğinde yüz kremi, boyun ve dekolte kremi, sıkılaştırıcı serum ve göz çevresi bakım kremi bulunmaktadır.

  Esthederm Cyclo System Serum

  Olgun ciltler için geliştirilmiş bu ürün 21 günlük yeniden yapılandırıcı bir etki sunmaktadır. Cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak çizgileri,  toparlayıcı etkisi sayesinde kırışıklık ve elastikiyet görünümünü gidermeyi hedefler. Geliştirilmiş özel formülü hücre yenilenmesini hızlandırarak cildin daha genç bir görünüm kazanmasını sağlar.

  Sizde Cyclo System kremi, göz çevresi, serum gibi daha bir çok ürünü Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.