sadsad x
asdasd

Esthederm Hassas Cilt Bakımı

3 ürün

  Esthederm Sensi System hassas cilt ürünleri Dermokozmetika’da!

  Hassas ciltlerin yaşadığı en büyük problem kızarıklıktır. Bazı ciltlerin yapısı hassas olduğu gibi bazı cilter sonradan da hassaslaşabilir. Sizde hassas bir cilde sahipseniz veya hassasiyete eğilimli bir yapısı varsa kategorimiz üzerinden Esthederm hassas cilt ürünlerini inceleyebilirsiniz.

  Esthederm Sensi System

  Hassas ciltler genelde güneş ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı odukça savunmasızdır. Bu nedenle herşeyden çok cabuk etkilenirler. Esthederm hasssas ciltler için geliştirdiği serisi ile;

  • Cilt bariyerini güçlendirir.
  • Kızarıklık ve hassasiyeti yatıştırır.
  • Ani cilt reaksiyonlarına karşı cildi korumayı destekler.

  Esthederm Sensi System Calming Cream

  Aşırı hassas ciltler için geliştirilmiş bu ürün cilt bariyerini güçlendirerek hassasiyeti yatıştırmaya yardımcı olur. Geliştirilmiş formülü hassasiyete bağlı acı ve yanma hissini en aza indirger. Cildi derinlemesine nemlendirirerek yumuşaklık ve doğal bir parlaklık kazandırır.

  Esthederm Sensi System Göz Çevresi

  Göz çevresi çok ince ve hassas bir yapıya sahiptir. Bu sebeple yüze uygulanan ürünlerden farklı bir bakıma ihtiyaç duyar. Sensi System göz çevresi bakım kremi göz çevresindeki hassasiyeti gidererek kızarıklık ve şişkinlik görünümünü azaltır. Göz çevresini nemlendirerek daha canlı ve bakımlı görünmesini sağlar.

  Sizde hassas bir cilde sahipseniz Kategorimiz üzerinden hassas cilt ürünlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.