x
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

Institut Esthederm ürünleri, yüz bakımı, güneş koruyucu ve leke kremleri ile otuz yıla yaklaşık bir süredir hizmet veren, Fransız kökenli dermokozmetik markasıdır. Birbirinden farklı etkilere sahip ürünleri sayesinde cilt üzerinde meydana gelen problemlerin düzelmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Kaliteli ürünler, cilt sağlığına zarar vermeden kesin sonuçlara ulaştırma konusunda kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Dünyaca bilinen Institut Esthederm markası, pek çok güzellik merkezinin de tercih ettiği ürünlere sahiptir. Marka adını güzellik ve estetiklikten almaktadır. Bilim ve doğallıktan esinlenerek üretilen bakım ürünleri çözüm odaklı ve mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Cildin nemlenmesi, parlak bir görünüme kavuşması için geliştirilmiş formüller cilt bakımında geniş ürün yelpazesine yer vermektedir. Temizlik ve deri onarımının yanı sıra güneş bakım ürünleriyle adından sıkça duyurmayı başarmıştır. Esthederm, dört farklı cilt tipi üzerine geliştirilmiş ürünlere sahiptir. Bunlar; hassas, toleranssız, normal ve düşük reaksiyon gösteren ciltler olarak ayrılmaktadır.

Yaz aylarında güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına maruz kalan cilt üzerinde farklı reaksiyonlar meydana gelir. Özellikle korunmadan güneş altında vakit geçirmek bu reaksiyonların oluşmasına neden olmaktadır. Institut Esthederm ürünleri cilt bariyerlerinde sağladığı güç sayesinde yanma, batma, çillenme ve leke oluşumlarının meydana gelmesine engel olur. Nemin ciltte tutulmasına yardımcı olarak tam gün boyunca zararlı ışınlara karşı koruma sağlar. Doğal bileşenler ve bitki özlerinden faydalanarak üretilmiş bakım ürünleri uzmanlar ve dermatologlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda etkinliğini kanıtlamış ve kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Esthederm Ürünleri

Esthederm Photo Regul; Pigmentasyon sorunu olan ciltler için üretilmiş güneş kremidir. Yaşlanma belirtileri ve deri üzerinde oluşan kahverengi lekelerin giderilmesine yardımcı olan formüle sahiptir. Cildin doğal yoldan bronzlaşmasını sağlar. Hassas ciltler tarafından kullanıma uygun olan güneş koruyucu krem, her iki saatte bir yenilenmesi gerekir.

Institut Esthederm Bronz Repair Extreme Sun; Güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olan ve doğal bronzluk sağlayan dermokozmetik üründür. Kış ayları dâhil olmak üzere her mevsimde cildin bronzlaşmasını sağlar. Renk tonu eşitsizliğinin önüne geçerek kusursuz bir görünüme kavuşturur. Besleyici, onarıcı ve koruyucu olarak etkinliğini vücut üzerinde göstermektedir. Anti alerjiktir. Kırışık oluşumlarının düzelmesine yardım eder. Kızarıklıkların hafiflemesini sağlar.

Esthederm

1 2 3
1 2 3
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.