Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Erkek Rollon - Stick

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

 (2)

Hediye Fırsatı
499,00 TL
324,35 TL
Sepette Ek %20 İndirim
259,48 TL
386,00 TL
347,40 TL
Hediye Fırsatı
300,00 TL
225,00 TL
Hediye Fırsatı
450,00 TL
270,00 TL
Hediye Fırsatı
480,00 TL
384,00 TL

 (1)

399,90 TL
319,92 TL
586,90 TL
498,86 TL
Toplam 56 ürün bulunmaktadır.

Erkek Roll On& Erkek Stick

Günümüzde kadınların olduğu kadar erkeklerinde koku giderici kullanması yaygın bir hale gelmiştir. Bu ter bezlerinde salgılanan kokuların önlenmesi adına Erkek Roll On ve Erkek Stick ürünleri raflardaki yerini alarak büyük bir beğeni kazanmıştır. Erkek Roll On ürünleri aşırı terlemesi olmayan kişilerin kullanımına uygun olurken Erkek Stick ürünleri ise aşırı terleyen kişilerin kullanmasına uygun yapısı bulunmaktadır. Erkek Roll On ve Erkek Stick ürünleri arasında var olan bir diğer fark ise sıvı ve top başlığa sahip olmasıdır. Bir diğerinin ise katı ve beyaz bir forma sahiptir. Koltuk altı ürünleri kuru ciltlerin kullanımına daha iyi gelmektedir. Gün içerisinde sık sık kullanılması herhangi bir sorun yaratmayan bu ürünler temizlik sonrasında uygulanması gereken ürünler içerisindedir. Duş aldıktan sonra açılmış gözeneklerin üzerine uygulanması daha kalıcı bir etki uyandırmaktadır. Kuruması beklendikten sonra kıyafetlerde ve elbiselerde leke ve iz bırakmaz. Erkek Roll On ve Erkek Stick ürünleri içeriğinde herhangi bir kimyasal madde içermez. Alerjik reaksiyonların oluşmasına neden olmadan gün boyu aktif koruma sağlar.

Erkek Roll On& Erkek Stick Ürünleri

Carolina Herrera 212, erkeklerin en sık tercih ettikleri en iyi ter önleyici ürünler içerisindedir. İçeriğinde bulunan bergamot özü ile ferah bir etki yaratmaktadır. Lavanta ve greyfurt ile zenginleştirilmiş formülü ile kullananların göz bebeği haline gelmektedir. Egzotik bir yapıya sahip olan stick katı ve beyaz bir görünüme sahiptir. Koltuk altı kokularını gidermeye yardımcı olur.

Sebamed Deodorant Roll-On Fresh, ter kokusunu önlemeye yardımcı olan bu ürün aynı zamanda cildin Ph değerini düzenleyerek ter kokusunun baskın kokusunu hafifletmeye yardımcı olmaktadır. Kapalı ve nemli ortamlarda bakterilerin oluşmasını önlemeye yardımcı olmaktadır. Cildin Ph değerini dengeleyerek kötü kokuların yok olmasını sağlayan Sebamed Deodorant Roll-On Fresh kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerin içerisindedir. Dermatolojik testlerden geçerek güvenirliliği onaylanmıştır. Gün içerisinde istenilen sıklıkla kullanılmasında herhangi bir sorun teşkil etmez. Cam plastik şişesinde uzun süre saklanabilir özelliğe sahip en iyi ter önleyici ürünlerdendir.

 

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.