Yandex Metrica

Elancyl Çatlak Kremi

Çatlaklar kadınların hayatında büyük bir sorun olarak rol almaktadır. Çoğu insanın rahatsızlık duyduğu bu soruna çözüm sağlamayı amaçlayan 35 yıllık deneyimiyle başarılı bir marka olan Elancyl geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Birbirinden farklı etkilere sahip ürünlerini kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır.  Elancyl vücut bakımında yenilikçi anlayışı benimsemiş ve bilimin yardımıyla mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmakta olan bir markadır.

Elancyl Çatlak Kremi Etkileri

Kadınlarda hamilelik döneminde özellikle karın, iç bacak, basen ve göğüs bölgelerinde deri yırtılmaları meydana gelmektedir. Genellikle hızlı kilo alıp vermek, hormonsal değişimler ve nem kaybı vücutta çatlaklar oluşmasına neden olan etkenler arasındadır. Çatlak görüntüsünün yok edilmesi ya da çatlaklara karşı önlem alınması üzerine Elancyl markasının birçok farklı cilt türüne yönelik ürünü bulunmaktadır. Doğal bitki özleri ve bileşenlerden oluşan dermokozmetik ürünlerden biri olan Elancyl Çatlak kremi geliştirilmiş özel formülü sayesinde deri yırtılmalarından önce veya sonra cildin ihtiyacı olan nem dengesini koruyarak kısa sürede olumlu etki gösterir.  Hamilelik sürecinde ise hamileliğe zarar vermeden etki sağlayan Fransız markanın tüm ürünleri cilde canlılık kazandırıp kusursuz bir görünüme ulaşmanız için size yardımcı olmayı amaçlar. Elancyl Çatlak kremi uzman dermatologlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda etkinliği kanıtlanmıştır. Özellikle kadınlar tarafından olumlu sonuçlar alındığı görülmüştür.

Elancyl Prevention Vergetures Hamilelik Dönemi Çatlak Önleyici Krem: Hamilelik döneminde çatlak oluşumunu önleyen veya çatlamaya başlamış deriyi onarmayı hedefleyen etkin bir kremdir. Cildi besler ve nemlendirir. Önlem almak adına karın, iç bacak, basen ve göğüs bölgelerine veyahut çatlak oluşmaya başlamış bölgeye gün içerisinde 1-2 kez uygulanmalıdır.

Elancyl Correcteur Vergetures - Oluşmuş Çatlaklar İçin: Bu ürün açıklamada belirtildiği gibi, hızlı kilo alıp verme, aşırı kuruluk gibi nedenlerden oluşmuş ve rengi değişmiş çatlakların tedavisine yardımcı olmaktadır. Uygulama gün içerisinde 1-2 defa olmakla beraber derinin üzerine masaj yaparak uygulanır ve iyice yedirilmesi gerekmektedir.

Emzirme Dönemine Özel Çatlak Bakım Yağı: Tamamen bitki özlerinden oluşan bu Elancyl çatlak kremi ürünü emzirme döneminde kullanıma uygun niteliktedir. Formülünde paraben ve phenoxyethanol içermemektedir. Çatlak oluşumunu önlemek ya da oluşmuş çatlakların azaltılmasında yardımcı olur.

4 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.