x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Cilt yüzeyinde oluşan lekeler genellikle yaşlanma süreciyle beraber gelse de başlıca nedenler arasında çevresel faktörler yer alır. Güneş ışınları gibi cilt yüzeyine zarar veren dış etmenler kahverengi leke, çillenme ve güneş lekelerinin meydana gelmesine neden olmaktadır. Kötü bir görünüm yaratan bu durum çoğu kişinin canını sıkan en belirgin problemlerdendir. Bu problemden kurtulmak adına geliştirilmiş Ducray markasına ait leke kremi ürünleri eller, kollar ve bacaklarda oluşan lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

Ducray Leke Kremi Etkileri

Cilt üzerinde oluşan homojen görüntü yani renk tonu bozukluğu genellikle yaşlanmaya bağlı olarak varlığını göstermektedir. Cilt bariyerlerinde biriken melanin fazlalığı deri üzerinde ortaya çıkararak kişilerin psikolojisini olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Kahverengi lekeler cilt altında meydana gelen melanin salgısının gereğinden fazla salgılanması neticesinde ortaya çıkmaktadır. Ducray serisi, ürünleri sayesinde anında etki uyandırarak çözüme kavuşturmaktadır. İçeriğinde C vitamini, hidrokinon ve Retinol gibi bileşenler barındıran ürünler, nemlendirici özelliği sayesinde de yüz ve vücut bakımını eksiksiz tamamlamak için elinden geleni yapar. Renk tonu eşitsizliğini düzenleme, aşırı pigment oluşumu gibi olumsuz durumların yaşanmasına müsaade etmez. Erken yaşlanma sonucu oluşan lekelerinde anında azalmasına ve zaman içerisinde giderek yok olmasına yardım eder. Günlük ihtiyaca göre kullanılan ürünler kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

Ducray Leke Kremi Ürünleri

Depigmentant Leke Kremi, Yoğun lekeler için üretilen kremler cilt rengini düzenleme etkisiyle tüm kullanıcılara tavsiye edilmektedir. Ten rengini açarak leke görünümünü azalttığını belirttiği Ducray leke kremi yüz ve dekolte bölgesinde oluşan lekelere karşı etki göstermektedir. Ürün tüm ciltlere göre uyum sağlamaktadır. Ducray Melascreen Depigmentant dermatolojik araştırmalardan ve testlerden geçerek olumlu sonuçlar sunmuştur.

Riche Leke Önleyici, kuru ciltler için üretilmiş olan iz giderici bakım ürünü, içeriğinde bulunan iki ana bileşen sayesinde konforu yüksek seviyeye çıkarır ve aynı zamanda cilt üzerinde meydana gelen güneş lekelerinin giderilmesine yardımcı olur. Düzensiz Pigmentasyon sorununa çözüm sağlar. Akışkan ve nemlendirici özelliğiyle gün boyu korumasını aktif bir şekilde gerçekleştirir. Cilt bakımını eksiksiz yerine getirir.

Ducray Leke Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.