sadsad x
asdasd

Diş Beyazlatıcılar

8 ürün

  Ağız bakımının en önemli unsurları arasında diş bakımı gelmektedir. Diş bakımı deyince akla ilk gelen unsur ise diş beyazlığıdır.  Bu durumun hem kadınlar hem de erkekler için aynı hassasiyeti taşıdığını söyleyebiliriz. Çünkü günlük hayatta çoğu kişi ağız ve diş bakımının eksikliği veya yetersizliği yüzünden gülüşlerini saklamak durumunda kalıyor. Sizde diş beyazlatıcılar ile gülüşlerinizi saklamadan sağlıklı ve beyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

  Her bireyin kendine has diş rengi vardır. Bu diş renginin büyük bir bölümünü genetik faktörler oluşturmaktadır. Çünkü bazı dişlerin genetiği beyaz, bazı dişlerin ise daha sarı tondadır. Bunların yanı sıra çay, kahve ve sigara tüketimi gibi faktörler de dişlerin olduğundan daha fazla sarı görünmesine sebep olabilir. Fakat bu durum sizi korkutmasın çünkü dişlerinizin olduğundan daha beyaz gözükmesini sağlayacak yöntemler var!

  Diş Beyazlatma Yöntemleri

  • Dişlerin sabah akşam düzenli olarak fırçalanması,
  • Beyazlatıcı diş macunu kullanılması,
  • Beyazlatıcı etkili ağız çalkalama suyu ile ağız bakımının tamamlanması,
  • Aşırı cay, kahve ve sigara kullanımından uzak durulması,

  Gibi daha birçok faktör dişlerin doğal beyazlığının korunmasına yardımcı olur. Sizde dişleriniz daha beyaz gözüksün istiyorsanız Dermokozmetika’dan Arm&Hammer, Sensodyne, Moos ve daha birçok markanın diş beyazlatıcı ürünlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.